Редиска Я• 28 мая 2024
Чи можна заморожувати сметану?
Дуже багато сметани, думаю, як зберігти.
Ангелок з ріжками• 28 мая 2024
Ні. Сироватка при розморожуванні відійде і буде чортішо.
Вірніше буде вершковий сир.
Ангелок з ріжками• 28 мая 2024
Багато сметани? Збийте на вершкове масло, це просто якщо маєте допустім кух комбайн. Погугліть.я своїм збивпю масло з базарної сметани за 5-7 хв, далі лиш промити,. А от вершкове масло заморозити чудово
Ангелок з ріжками• 28 мая 2024
Ответ дляВсім шампаньського
я недавно морозила,разморозилась с кусочками масла
Тому краще зробити масло і вже заморозити масло .
Зараз все скажу• 28 мая 2024
Можна,але тоді її використовувати в зажарки, на крем в торт. Розслоїться,до вареників не підійде
Метелик• 28 мая 2024
Нет. У нас один раз перемерзла сметана, стоявшая слишком близко к стенке холодильника. Пришлось выкинуть