28 мая в 15:42

Чому бачу багато порушень ПДР і це типу норма?

Приклади за сьогодні: намальований островок безпеки посередині дороги - наїжджають на нього (хоча по правилам це суцільна сплршна, їх неможна пересікати).

Знак "Рух механічних транспортних засобів заборонено" біля лікарні: але в´їжджають, ставлять автівки на території лікарні...

Та інше.
Чому так?
Чи це норма?

Бо батька приїхала забирати після операції, поставила автівку на парковці - але я ж тоді можу як всі поїхати через знак на територію лікарні та там забрати батька.
Сіточка 28 мая в 15:44
Штрафы маловаты у нас((
Поумничка 28 мая в 15:45
Ви робіть по правилам і не звертайте уваги на інших. Це нервує перші 5 років, потім звикнете.
Ще років 10 будете нервувати, коли Вам будуть сигналити - а ви стопудово праві :))))) Або доганяти і матюкатися, а Ви теж були праві. Приходите додому - відкриваєте правила - і таки ТАК, ви були праві :)))

Хтось плює на вулиці, хтось кидає сміття мимо смітника....таке життя.
Намакушка 28 мая в 15:45
Вы за рулем неделю?
младокошкина 28 мая в 15:46
Потому что в свое время права купили
Баба Йога 28 мая в 15:46
Не боятся штрафов, дали на руки и помчали дальше.
КоролеВешна 28 мая в 15:50
Вы в автошколе учитесь или только закончили? Обычно такие возгласы у новичков, остальные адаптированы давно)))
КонФФетОшка 28 мая в 15:50
Если нельзя но очень хочется то можно.
все по ГОСТу! 28 мая в 15:52
Как давно у Вас права?
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 15:54
Ответ дляНамакушка
Вы за рулем неделю?
Ні, часто катаю.
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 15:55
Ответ длямладокошкина
Потому что в свое время права купили
Так всі купляли. Чи є дійсно - що безкоштовно навчались?

Здати на навчання у автошколі, здати на бенз тощо.
Намакушка 28 мая в 15:57
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ні, часто катаю.
Неправда. Тоді б ви й уваги б не звертали
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 15:59
Ответ дляКоролеВешна
2007 року права, 2га автівка.
Катаю по місту багато, бачу багато чого, але стараюсь дотримуватися ПДР.
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 15:59
Ответ дляНамакушка
Ок
Почемучка 28 мая в 16:01
Ответ дляТа_все_ок_будет
2007 року права, 2га автівка.
А, стараєтесь) тобто іноді теж.. того самого)
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 16:06
Ответ дляПочемучка
Ну авжеж.
Але з умом.

Приклад: дозволено 50 км/год.
Їде трафік 65-68 по полосі. Їду як всі, нікого не зажимаю. Дорожні умови дозволяють. Чому б ні?

А станеш зажимати усіх на 50 км/год- почнуть маневрувати, перестроюватися тощо.
Почемучка 28 мая в 16:07
:)
автор Та_все_ок_будет 28 мая в 16:09
Та взагалі то цікаво те - що в нас багато не знають ПДР.
Я навіть питалку колись тут робила по ПДР/ситуаціях - 70-80% відповіли не вірно. Але ж рука ліцо мені
Печальки.нет 28 мая в 16:24
Ответ дляТа_все_ок_будет
знать и нарушать - это разное
а скиньте ссылку на вашу тему?
Флюорография гуся 31 мая в 12:51
Ответ дляКоролеВешна
100 % .
Я колись чоловіка сварила, що він іноді десь порушує. Коли у самій стаж став великий, розумію, що іноді і сама порушую )
Флюорография гуся 31 мая в 12:52
Ответ дляТа_все_ок_будет

Я права здавала сама. Тести 1 помилка, водіння здала з 2 разу.
Так що не всі купили права )
Флюорография гуся 31 мая в 12:55
Автор, на майбутнє, якщо ви привезли або забираєте з лікарні людину, якій важко пересуватися], ви можете заїхати на авто на територію лікарні для висадки/посадки хворого, в цьому нема нічого поганого. Навпаки, хворому буде легше. Але заїхати і стояти там пів дня, бо не було де припаркуватися, оце не можна .
КошкинДом 26 июня в 18:37
Ответ дляКоролеВешна
Это 100%. Я как отлучилась в автошколе стала бояться ездить даже пассажиром - потому что вижу все нарушения)))
Глас_Народа 14 июля в 12:28
Ответ дляКоролеВешна
То правда. Вчора їхали з чоловіком, а в нас біля будинку був відключений світлофор. Їхали по головній, яка повертає вліво. Назустріч нам машина. Якби був світлофор ми повинні були б пропустити зустрічну, а без світлофора- ми на головній, мужик на другорядній. Мужик тормозити і не думав. Мій чоловік сказав нічого страшного.