Регионщица• 30 мая 2024
Павлиииииккккк.....все
Катюха окольцевала
Скокмоно - стокнуно• 30 мая 2024
Ответ дляЧарівна патика
В темах про Павліка не менше тупого хейту, аніж в темі про Заворотнюк. Справжнє обличчя добрих , щирих українців.
Калинові вуста• 30 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Но ведь темы для этого и создаются?
Регионщица
• 30 мая 2024
Ответ длябибизяна
Какой злой народ! Какое вам дело?!
кто-то рад, кто-то плачет
Не за Будка• 30 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Берут пример с потапа
Краля-Галя• 30 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тому шо теми про Палвліка практично кожен день) переборщили тролі трохи такий наіЗливий й піар викликає зворотній ефект) а ви не українка?
Скокмоно - стокнуно• 30 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Українка. І українці є абсолютно різними людьми , як і в будь-якій нації, а не те , що нам почали розказувати починаючи з 22.02. 2022. Але ж тут кричать, що ми не такі як росіянці - і толерантні, і сучасні і нікого не дискримінуємо і не ображаємо. Аякже.
До чого тут тролі? Я дуже добре бачу що робиться в темах Тані з Борщагівки, добре пам´ятаю цькування щодо Людмили із Лідихова, добрі українські жіночки у всій красі себе показують в таких темах.
Ща как дам• 30 мая 2024
Да что с того Павлика ? Нафиг его пиарить ? ’Труп’ украинского шоу-бизнеса, за пределами страны никто такого и не знает. Зачем Вы его сюда тащите , других способов реанимировать не осталось?
Поліпривіт всім• 30 мая 2024
бляха, думала помер 🙄
а шо вони були не одружені? а чо вона ридала нещодавно? через одруження? чи не ту обручку вітюша купив?
Калинові вуста• 30 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
умер после операции???
Пиарщики накличут такими заголовками
Поліпривіт всім• 30 мая 2024
блін, ну це точно катя пише теми. аж пішла подивитись інсту а там фотки останні - 4 роки шлюбу… карочє, катя молодець, знайшла класне місце шоб підняти охоплення
Заикальница• 30 мая 2024
Ответ дляНе за Будка
Берут пример с потапа
Когда человек сам пустой, он обязательно с кого-то берет пример для своего наполнения.
Кидстаффовка• 01 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Что значит окольцевала, они же и так довольно давно муж и жена
да, но так унижаться, самой себе свадьбу организовывать и мужа просто на неё приглашать, сюрпризом...
так еще никто никто ниже плинтуса не падал.