Love_Love_Love_• 31 мая 2024

Хто знає е обмеження на перевезення рідини в ручній поклажі?

Допустимо, я можу взяти 20 видів різної рідини в обʼємі по 50 мл.кожна?
І чи має значння яка рідина : вода, алкоголь, тонік, парфуми
автор Love_Love_Love_ • 31 мая 2024
Я запитую про внутрішні перельоти
CookVika• 31 мая 2024
До 100 мл кожна емність
Максимум літр в суммі
Yana.ukrn• 31 мая 2024
Какие перелеты значение не имеет. Скорее зависит от страны, где проходите контроль. Читала, что некоторые страны смягчили ограничения. А так, то не больше 1литра и на больше 10 шт емкостей. 1 емкость не более 100 мл. Это по правилам.
Yana.ukrn• 31 мая 2024
У меня при последних перелетах количество емкостей с жидкостями было больше, не отбирали. Но это были маленькие объемы - лак для ногтей, тушь. Просто распихала в разные части чемодана.
автор Love_Love_Love_ • 31 мая 2024
Ответ дляYana.ukrn
Я чому питаю, при останньому перельоті, крім моїх баночок. Було штук 25 ось цього, просто кинула на абум. Теж нічого не сказали, вони всі були в одному пакеті, тому здивувалась і от перепитала
автор Love_Love_Love_ • 31 мая 2024
Ответ дляYana.ukrn
Yana.ukrn• 31 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
У мене в Німеччині рахували😁. Це тільки один раз було
автор Love_Love_Love_ • 31 мая 2024
Ответ дляYana.ukrn
А, ті точно таке люблять. Дякую