Кемер невеликий готель та територія 4* ціна на трьох 68000,00 грн, або 5* Болгарія середній вигляд ціна 54000
Результат:
вже голосів:
58 (84.06%)
4* Туреччина
11 (15.94%)
5* Болгарія
Ответ дляLonda___
Я за Болгарию
Были в 2022 и 2023 в Солнечном Береге. В этом году вернемся снова
Ціна відпочинку і який період
Турагенція Tourdream• 31 мая 2024
Автор, а у Болгарії готель має свій облаштований пляж? Шезлонги, парасольки безкоштовні чи платно?
Взагалі б Ви краще написали назви готелів, а не абстрактні 4 та 5 зірок.
Anonimka ya• 31 мая 2024
Ответ дляLonda___
Я за Болгарию
Какой отель?
Mariia_touragent• 31 мая 2024
Самий дієвий спосіб -розписати для себе ’+’ обидвох варіантів. 1) час в дорозі/логістика , 2) курорти-природа-море 3) характеристики готелів-зручності 4) фінансова сторона, додаткові витрати, т.п.
І себе обов´язково ще послухати- чого душа просить, і де саме Вам буде комфортніше, а не просто заради ’зірок’/престижу/результатів соц.опитування.
Умовно і грубо: є поціновувачі Туреччини, все інше для них- не те, є такі, що принципово її не розглядають для відпочинку, а є такі, що 18 років поспіль їздять в Болгарію, бо там свій ’вайб’). Кожному своє!