ФрекенБок• 31 мая 2024
Печінка свиняча
Купила з дуру.
Допоможіть правильно приготувати. Хочу пожарити з цибулею.
Її треба перед приготуванням десь замочувати?
Пік Антна• 31 мая 2024
Замочити в молоці, постаратися зняти плівку. Але все одно буде жорстка.
Я свинячу беру або на паштет, або для начинки на пиріжки (печінка+картопля).
Небоброїдка• 31 мая 2024
Пасерую окремо цибулю до м´якого золотавого, окремо обсмажую печінку в борошні, з´єдную разом , додаю води, протушую
Небоброїдка• 31 мая 2024
Ответ дляПік Антна
Ніколи жорстка не попадала мені , може того, що в соді... от ялова буває як підошва
Барвіночка• 31 мая 2024
Не пересмажте. Іноді свиняча краща за яловичу. Просто смажу без муки і вимочувань+цибульку тоненько на печінку.
Метелик• 31 мая 2024
Якщо відбівні з печінки, то на 2 години в молоці. Їмо, тільки свинячу, подобається більш за всі інші (ну, кроляча перемогає
)
Небоброїдка• 31 мая 2024
Ответ дляМетелик
)
Найсмачніша бараняча, там гарно знімається плівка, вона ніжна, солодкувата на смак