Я натуралка• Изменено 31 мая 2024

Важко обрати хресну дитині

1. Питання віри дуже чутливе
2. Всі відразу думають має якась вигода
3. Не знаю як надовго людина захоче спілкуватися, особливо з дитиною. Це ж назавжди
розчарувалася у багатьох людях, з якими товаришувала раніше
маю на прикметі 2 світлі дівчини мої подруги одна далеко більш, інша ближче, поруч мешкає, ці дівчата зайняті дуже по роботі, вони для мене приклад багато у чому людському
або мою рідну сестру але у 2 старших вона тітка, найкраща. Мешкає далеко.
щодо віри думаю всі +- однаково, не надто, як і я. Головне як люди вони класні от важко прямо обрати
Голубец• 31 мая 2024
О боги…

GaleTTa• 31 мая 2024
Сестра и так родственница вашему ребенку. Выбирайте ту подругу которая поближе живёт. Второго родите, возьмёте другую. Прям муки выбора)
ЧукИГеки• 01 июня 2024
Хай Бог милує, наче корову обираєте, їй-богу. Як би вони дізнались,що Ви ото вибираєте і ще і вибрати не можете,то відмовили б усі
ЯкаКраля• 01 июня 2024
Если вы не очень верите в Бога, то почему тогда вопрос веры такой чувствительный для вас?
Вы должны себе отдавать отчёт что у того человека который покрестит вашего ребёнка будет своя семья, дети и заботы. И если вы лично будете супер- пупер подругами то и у вашего ребёнка будет часто общение с крестной. Если вы будете знакомыми, то врядли крестная будет из кожи вон лезть что бы общаться с вашим ребёнком. Никому чужие дети не нужны. Ну разве что вашей сестре.
Бабця в мештах• 01 июня 2024
якщо хочете перестати спілкуватися з людиною то візьміть її в куми.
Кнопус• 01 июня 2024
Мені дуже подобається західний підхід до цього. Будь зі мною в цей день, коли ти моя близька людина. Все. Я хрестила 2х дітей своїх друзів католиків, просто бути поруч з близькими людьми якім ти дорога і вони тобі дорогі, ніяких зобов´язань, вимагання подарунків. Першу дівчинку хрестила 5 роки тому, хлопчика в минулому році. Вся відповідальність на батьках за виховання і що вони там хочуть. дарувала подарунки на бєйбі шауєр і джендер ревіл, на день народження дитині щось дрібне та миле.
Админко• 01 июня 2024
Ви занадто заморочуєтеся

автор Я натуралка • 01 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
А хіба можна не дуже вірити ?
Ви за мене не вирішуйте
Я вірю, але зараз різні храми, конфесії, підходи до того.
Тому я рідко ходжу і не хочу стати обєктом чужих маніпуляцій
Нічого вдягти• 01 июня 2024
Це третя дитина?
Бабця в мештах• 01 июня 2024
Ответ дляКнопус
мені такий підхід теж імпонує. коли обирала хресних батьків то найменше думала про подарунки і духовне виховання. мені і не треба шоб якась ліва людина займалась вихованням моєї дитини.
хрещена у дитини не вилазить з проблем і останній раз бачилась давно, подарунки теж давно. але 100% розуміння і 0% засудження
ЯкаКраля• 01 июня 2024
Ответ дляЯ натуралка
А хіба можна не дуже вірити ?
Ви за мене не вирішуйте
’+- однаково, не надто, як і я’
Ваша цитата.
автор Я натуралка • 01 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
’+- однаково, не надто, як і я’
Ваша цитата.
це стосується відвідування храмів, хоча я не проти, є хороші
Українська зірочка• 01 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
И что? Родственников что, нельзя брать в крестные?
Українська зірочка• 01 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я вот тоже не особо верующая. Тем не менее для меня было важно, чтобы крестная моего ребенка действительно принимала участие в его воспитании
Жена сантехника• 01 июня 2024
Вы слишком все рассчитать хотите, так вряд ли будет. Готовьтесь к тому, что ваш ребенок нужен только вам.
Файна цьоця• 01 июня 2024
не крестите ребенка да и все. мы так первого под давлением родственников покрестили, второго уже в более взрослом возрасте не крестили, все ок
Я погнала• 01 июня 2024
Автор, Вы выбирайте ту, кто сможет в тяжёлые времена помочь ребёнку, кто любит детей в целом. Предназначение крестной- духовное воспитание и помощь по жизни, если что-то случится с мамой , а в повседневности- хоть раз в полгода поддерживать связь будет.
Чёт вспомнила. Я крестила малого 6 лет назад. На первое причастие повела, деньги подкидывала, няньчила, когда кума развелась с мужем и болела, я почти неделю взяла отпуск и просидела с малышом.
А теперь я ненастоящая кума. Потомушта ’ну ты ж крестила в московском патриархате’.. кароч своя история.не общаемся. Но я пыталась быть хорошей крестной ,и случись что, я бы взяла малого под опеку.
автор Я натуралка • 01 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Просто хочу обрати ту людину.
А ви чому так засуджуєте мою позицію? я не хочу подарунків чи вигоди дійсно це так, ні спільних заходів частих, але духовної уваги та спілкування періодичного хоча б. І дійсно можливо це багато у наш час і в цьому світі. Повному засудження та токсичності
Кнопус• 01 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я люблю дітей і своїх хрещеників та племінниць і племінників, але чесно не уявляю як я можу втручатися в виховання чи ще щось. З деякими батьками у нас протилежні погляди на деякі речі і як я можу туди лізти і щось казати чи качати права? Я вважаю з моєї сторони подарунок на Різдво і ДН все що я можу зробити.. Я коли першу дівчинку хрестила, дуже випитувпла своїх друзів(вони обидва іноземці) які мої обов´язки, що я маю робити, вони не розуміли що я маю на увазі, я спитала от що робить твоя хрещена чи хрещений, обидва сказали, що нічого, дівчина, що ніколи не бачила в житті своїх хрещених, то були близькі друзів батьків, які потім переїхали в іншу країну, хлопець, що то друзі батьків і мов також нічого, просто так їх називав при зустрічі. Мій досвід постояли в церкві, пішли на фуршет і все. Дітям купляю подарунки на Різдво і ДН, спілкуюся, хлопчик ще крихітка, а з дівчинкою просто сюсю, ніяких розмов про віру, бога і подібне, цим повністю батьки займаються, я навіть не уявляю, що там і як у них

Ручки-Крючки• 01 июня 2024
Якщо переживаєте, чи будете далі спілкуватися, то з сестрою варіант умовно надійніший ( але це не точно, якщо подивитися на приклади з життя).

Я двічі хрещена. Особисто для себе зробила вибір, що маю цікавитися життям похресників своїх, приділяти їм увагу за можливості, допомагати за потреби. Куми і там, і там адекватні люди, для яких подарунки - це приємно, безперечно, але далеко не головне. Вони поділяють мої цінності, тому нам так комфортно. Сподіваюся, що і як виростуть, похресники будуть у моєму житті.

Але мої куми знали мою думку з цього приводу до того, як запрошували стати хрещеною. Можливо, і вам варто поспілкуватися зі своїми кандидатами про це? Як вони собі уявляють роль хрещених батьків. І зрозуміти, як це уявляєте собі ви)
автор Я натуралка • 01 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Дякую за Ваше світло. Я така людина, обираю довго та мушу зважити свій вибір у особливо важливих рішеннях. Не знаю як заміж вийшла)))) але... не жалію. Це вибір на життя, якого я дотримуюся так і тут
Сундучок с каникулами• 01 июня 2024
а вы считаете,что оказываете честь своим предложением стать крестной?
автор Я натуралка • 01 июня 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
От знов ваша інтерпретація честь...
передусім обов´язок, тому й переживаю
автор Я натуралка • 01 июня 2024
Дякую дівчтам за декілька слушних порад. У багатьох проте тема викликала у кожного свої уявлення, не бачу сенсу витрачати на деструктивне спілкування особистий ресурс.
Сундучок с каникулами• 01 июня 2024
Ответ дляЯ натуралка
От знов ваша інтерпретація честь...
передусім обов´язок, тому й переживаю
пусть ещё кто-то согласится ))
в том и дело, что это обов´язок.
интересно: с вашей стороны какие обов´язки относительно этого чужого человека?
Українська зірочка• 01 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Неправда
Українська зірочка• 01 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Если взять в крестные близкую родственницу, то с чего этот человек левый?
Творческий типаж• 01 июня 2024
Мені це такий напряг, не хочу ні сама бути, ні когось брати, до кінця життя щоб людина була наче довжина.
Бабця в мештах• 01 июня 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Неправда
ок)
Svitlo_• 01 июня 2024
Ответ дляЯ натуралка
А хіба можна не дуже вірити ?
Ви за мене не вирішуйте
Храм - це дім Батька - Бога. Як можна любити батька і ніколи до нього не заходити, коли живеш в одному місті. Ви вірите в таку любов?