03 июня в 18:11

Який розмір лімфовузлів підщелепних (саме підщелепних) вважається нормою?

і не потребує дообстеження.
Бо різні джерела та лікарі пишуть по різному, одні до 1 см, інші до 1,5 см, ще інші до 2 см.
#Пойду_кгадалке 03 июня в 18:13
Важливий не тільки розмір, а співвідношення довжини і товщини+ структура, у всіх своя норма. Підщелепні найбільш безпроблемні ніби-то.
автор Завжди недо... 03 июня в 18:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
Структура добра на УЗД. Просто розмір 19 мм, одні лікарі кажуть ок, інші кажуть йти щось дообстежувати, а що обстежувати?
Робила УЗД за тиждень чи півтори тижні після того як боліло горло і мала білі пробки тонзилітні з тієї сторони, що і той лімфовузол 19 мм підщелепний , може ще не встиг зменшитись після тих пробок
автор Завжди недо... 03 июня в 18:18
Ответ для#Пойду_кгадалке
А які проблемні вважаються?
#Пойду_кгадалке 03 июня в 18:21
Ответ дляЗавжди недо...
Він може ніколи і не зменшитись, от в чому закавика, навіть коли пробок не буде. А ще є хронічні процеси. Ой. Багато всього, про що ніхто достовірно не скаже. Спостерігати.
автор Завжди недо... 03 июня в 18:22
Ответ для#Пойду_кгадалке
Але так просто його не видно, то випадково на УЗД побачили. Що тепер робити УЗД час від часу ? Як часто?
автор Завжди недо... 03 июня в 18:22
Ответ для#Пойду_кгадалке
Та пробки є час від часу.
Обижулька 03 июня в 18:40
Ответ дляЗавжди недо...
Опять?
автор Завжди недо... 03 июня в 18:41
Ответ дляОбижулька
Опять?
Що опять?
Телефон Рубика 03 июня в 18:55
Ответ дляЗавжди недо...
Та пробки є час від часу.
Ну так якщо ви маєте хронічний тонзиліт, то лімфовузол може бути збільшений постійно і ніколи не зменшиться
Аж поки мигдалини не видалите, якщо це буде потрібно
У вас хронічна інфекція в організмі фактично
Вам телефонограмма 03 июня в 18:56
Норма до 1.5 см, 2см це вже збільшені,але не критично, у багатьох підщелепні збільшені. І дуже рідко при збільшених підщелепних знаходять щось погане, при поганому, зазвичай, у інших місцях лімфовузли
Вам телефонограмма 03 июня в 18:58
Ответ дляЗавжди недо...
Ну ,значить,на горло зреагував. Просто слідкуйте, щоб він не ріс і далі. Він може як зменшитися,так і залишитися у такому ж розмірі після запалення. У мене теж підщелепні більше 1.5см
автор Завжди недо... 03 июня в 18:59
Ответ дляВам телефонограмма
Робила УЗД внутрішніх органів, там все ок, і лв не побільшені.
автор Завжди недо... 03 июня в 19:00
Ответ дляВам телефонограмма
А як слідкувати, часто робити УЗД? Я ж моду зробити і захворіти і знов покаже щось не те , то ж потрібно робити коли повністю здорова ?
Вам телефонограмма 03 июня в 19:00
Ответ дляЗавжди недо...
Можете зробити ще раз через 3 місяці, а далі вже,якщо не буде збільшуватися далі ,то раз на пів року можна або забити вже на нього
Вам телефонограмма 03 июня в 19:03
Ответ дляЗавжди недо...
Коли повністю здорова,звичайно, що коли хворієте, то вони будуть реактивні і збільшені
автор Завжди недо... 03 июня в 19:08
Ответ дляВам телефонограмма
А який час після хвороби має бути щоб переробити УЗД?