Заместитель Анонима• 05 июня 2024

Репетитори, які переносять заняття

Як ви ставитесь до репетиторів, які переносять або відміняють заняття?
Наприклад, репетитор мого сина працює тільки за передплатою і якщо я попереджаю, що сина не буде на занятті менше, ніж за одну добу, то оплата не повертається.
Я згодна з такою умовою.
Але!
Як щодо того, коли сам репетитор відміняє свої ж заняття за декілька годин типу немає світла, затримали на нараді, захворіла дитина тощо.
Бо власне, якщо слідувати його правилу, наступне заняття має бути безкоштовним.
Що ви про це думаєте?
Садова гойдалка• 05 июня 2024
Теж такі самі умови. Бісить( Але репетитор хороший, йду назустріч. Переносимо, коли зручно нам обом
Упругая попка• 05 июня 2024
Сын бывает приходит, а её нет и она не предупреждает. Мне это не нравится, но таких условий как у вас нет, что только за сутки предупреждать.
Виннипуховна• 05 июня 2024
Нічого собі, у нас, якщо заняття не було, не важливо, репетитор не зміг чи ми, то гроші переносяться на наступний раз.
НаБалКоніХодять• 05 июня 2024
я думаю умови мають бути симетричними. у нас відміни бувають з обох сторін і це без штрафів
Так точно!• 05 июня 2024
Вопрос, насколько часто это со стороны репетитора. Если чаще, чем отмена с вашей, я бы обсудила, что это нечестно
Даю справку• 05 июня 2024
Я считаю это несправедливо,деньги должны возвращаться
Альфред Шнитке• 05 июня 2024
У меня такая была, с той лишь разницей, что деньги не сгорали. Пришлось с дурочкой проститься. Сейчас нормальная
автор Заместитель Анонима • 05 июня 2024
Дякую за ваші думки!
І я вважаю, що якщо вже пропонує такі умови, то нехай їм слідує.
Це нерівність і несправедливість.
Та і в цілому, варто почати з себе.
Те ж саме, коли вимагає, щоб домашні завдання виконувались, самостійне опрацювання тощо, але сам може прийти відчутно неготовим. Або бути на занятті й очима десь водити, що навіть підлітку це помітно.
Говорю-балакаю• 05 июня 2024
Згодна, що правила мають працювати в обидві сторони.
У нас з репетитором все просто, оплата по факту, пропуски чи переноси не оплачувались. Але це рідко було, ніхто не зловживає.
МашМааш• 05 июня 2024
Считаю, что нужно стремиться к равенству.
Если репетитор требует отменять за сутки, значит и ей необходимо поступать так же.

Если она не может так поступать, то и от вас требовать не имеет права
Коварная Зая• 05 июня 2024
Я когда работала репетитором, то это студенты всегда переносили занятия. поголовно все и у которых дети малые и у которых нету детей. А вот я переносила часто свои планы. чтоб провести занятия. Это ещё до войны было, свет не отключали. Но у меня такого условия не было, что при предоплате и за 24 часа. У меня многие оплачивали по 3-4 занятия, и бывало пару раз, если они уж очень часто переносили а потом ещё предупреждали меньше, чем за 1 час, то говорили, что засчитают, что я провела урок. Ещё в онлайн школе работала. очень часто переносили, потом я в свой выходной отрабатывала с ними, чтоб не терять деньги. В общем очень неудобно и невыгодно по деньгам выходило. А в Вашем случае, действительно нужно сделать чтобы равные условия были. Или убрать то правило про 24 часа, или не убирать но сделать чтоб если репетитор не смогла, то делает занятие бесплатным.
Ответ дляКоварная Зая
Согласна с Вами.
Вообще это репетиторство такое шаткое. И без него уже некуда, школьное образование никакое, но и отношение это напрягает.

Спасибо за ответ!
Паспортний стіл• 05 июня 2024
Попрощалась з таким репетитором, так він хороший, але в мене все розплановано, і мої плани через ці відміни та переноси, страждають. Зараз працюємо з іншим, без світла знаходить можливість провести заняття, в мене інтернет завжди працює, тому влаштовує.