Муууумие• 07 июня 2024
Муж одолжил деньги в гривнах, а вернул с учетом курса доллара.
Муж одолжил у брата деньги в гривнах. Пока отдавал, прошло время, доллар вырос. Правильно ли, что брат пересчитал долг согласно курсу доллара и в гривнах вышло, что муж отдает теперь в гривнах больше?
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
ви не помічаєте, що у вас зовсім інша ситуація?
В чому інша? Якщо у автора виникло таке питання, скоріш за все, сума була еквівалентна долару. Питання би не виникло, якби позичив 1000 грн.
Ло Шарик• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
це лише ваша фантазія (все що написано після «скоріш за все»)
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
От після таких, хитожопих родичів, родичам не позичаю, теж одні позичили 1500 Дол два роки тому в гривнях, не було при собі долларів. Чоловік сестри авто купляв. Зараз вирішили віддати теж на дурачка типу, а як тобі віддавати, скинула їм курс. А мені, ну так тоді то було, кажу тоді і було, а зараз я за ці кошти еквівалентну суму в доларах не куплю. Якісь дивні.
Стоп. Ви самі як домовлялись, що вам повернути через два роки? Ви дали їм гривні, що вони на них купили це ж не ваше діло, ну сорі. Хоч помідори на перепродаж. То вам гризе, що вони 1500 Дол купили, а якщо б купили помідор тоді? Що вам віддавати? Гривні в перерахунку ціни помідорів на сьогодні??
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Чому тоді фраза про зростання курсу долару?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Жодного разу. Але дякую за пораду.
Я ніколи не візьму з людини те, що сама придумала. Умова є умова, хочеш допомогти - допомагай, а не шукай вигоду. Ще й з родичів
Що означає хочеш?
Хочеш, це коли я сама прийшла і гроші дала. А раз прийшли до мене, то це не «хочеш», це в мене просять зробити послугу і тому той, хто просить повинен потурбуватись, щоб я нічого не втратила.
Банан-барабан• 07 июня 2024
Ответ дляДикая Роза
Саме тому нікому, нічого не позичаю. Кому потрібно то нехай в банк ідуть.
Син моєї сусідки у 2007 році взяв у ПБ кредит на суму 5000 грн.І забив на нього.Через декілька років банк подав до суду на нього,на який він не з´явився.Загалом йому нарахували близько 100тисяч грн.Вираховували кожного місяця якийсь відсоток із зарплати.Як почалася війна, роботу втратив.Виконавча служба арештувала його єдине майно - машину.Сусідка по чому світ кляне державу таку сяку.
Намакушка• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мы тоже занимали по 8,03, а отдавали по 26-27.У меня бы совести не хватило отдать по такому курсу(хотя сердце кровью обливалось)
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Так сколько должна вернуть?
Скільки позичала. Якщо не була умова що до чого прив´язувати.
Ло Шарик• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
бо брат мотивував збільшення суми боргу саме цим
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Ми домовлялись, що повернуть через два місяці. Все, що далі написано, повний бред.
Банан-барабан• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Цікаво, ті хто вважає норм перерахувати щодо курсу долара... А якби навпаки було, якби гривня так укріпилася, шо капєц. То що - менше б гривні віддавав ніж брав? Чи «ви нє панімаєтє ета другоє?»
За тридцятилітню історію нашої держави колись таке було?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ну тобто ви позичили 4000 грн у мене. це 100 доларів на сьогодні.
Через рік гривня укріпилась і 100 доларів буде 3000 грн.
То ви мені віддасте 3000 і будете вважати, що я нічого не втратила?
Ні я віддам 4 тис. А якщо долар виросте- то суму еквівалентну 100$
Ло Шарик• 07 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
Питання в справедливості, а не вигадувати, щоб побільше урвати.
Ло Шарик• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тю, а чого ж тоді ви віддасте 4 тисячі, якщо пропонуєте прив’язуватись до долярів?
Чому в одному випадку так, а в іншому - інакше?
Адже людина може і так, і так втратити.
Подвійні стандарти.
Адже людина може і так, і так втратити.
Подвійні стандарти.
Муууумие
• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Що значить «сума була еквівалентна долару»? Не зовсім зрозуміла.
Домовленостей ніяких не було, віддавати по курсу долара чи в гривнях.
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Интересно, совесть бы спала? Или наоборот хорошо, намахала лохушку?
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ну це зі слів автора. Сенс прив´язуватись до курсу, якщо я позичала 1000 грн і віддаю в обумовлений термін.
Ло Шарик• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
в сенсі зі слів автора?
тобто ми повинні обговорювати в цій темі не слова автора, а ваші фантазії і здогадки?
оригінально )))
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Що означає хочеш?
Він не повинен турбуватись. Ви язиком кажете даєте чи ні, і за яких умов. Ви хочете цю суму отримати через місяць, якщо через два роки то вже не цю суму а з процентами (якими). Ну ви ж не даєте 50 тис грн зі словами ’повернеш коли-небудь’ а якщо кажете ’без проблем друже, позичаю тобі на добре діло’ то чого потім чекати не 50 а 60 тис??
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
А что ж вы брали и не договаривались ?
Или главное что дали? А теперь так ещё повезло?)
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Тобто він умовно взяв 1000 грн і в обумовлений термін віддав. І сумма не була на той період еквівалентна сумі в доларах?
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Потому что часто занимают в беде. Когда занимающий спаситель
Человек, который занимает, часто сочувствует и такие вопросы ему не приходят в голову
А потом оба понимают ситуацию
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
Чия?? Я не позичаю, але з іншого не взяла би лишнього.
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
в сенсі зі слів автора?
оригінально )))
Я вже попросила автора роз´яснити, а ви не пишіть мені, будь ласка.
Намакушка• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Автор,давайте по чесноку...Вернул же не тогда,когда обещал,если Вы возмущаетесь так...Вот долг и вырос до небес.
Карамбулкул• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Тю брал 5 тыс грн то и отдавать столько же. Ну если так договаривались. Как модно 5 тыс грн перевести в доллары, а потом доллары перевести в курс на сегодняшний день ???
Мир удивителен и загадочен, когда не знаешь даже простую математику
....
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
21 год назад я заняла подруге 200 грн
50 долларов
Как думаете, сколько она должна мне отдать. ? Ну если вдруг у нее проснётся совесть
50 долларов
А це як? 200 грн дорівнювало 50 $ в 2007 році.
В 21 році 200 грн це 7$
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В 21 році 200 грн це 7$
21 год назад
Это 2003 год