Муууумие• 07 июня 2024

Муж одолжил деньги в гривнах, а вернул с учетом курса доллара.

Муж одолжил у брата деньги в гривнах. Пока отдавал, прошло время, доллар вырос. Правильно ли, что брат пересчитал долг согласно курсу доллара и в гривнах вышло, что муж отдает теперь в гривнах больше?
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Автор,давайте по чесноку...Вернул же не тогда,когда обещал,если Вы возмущаетесь так...Вот долг и вырос до небес.
Гарні відносини с з родичами 😁

Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Чия?? Я не позичаю, але з іншого не взяла би лишнього.
Отдающего
Если шо, я все ещё надеюсь что отдадут
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
21 год назад я заняла подруге 200 грн
50 долларов

Как думаете, сколько она должна мне отдать. ? Ну если вдруг у нее проснётся совесть
Ви 3 роки думаєте за 200 гривень?
Порада від серця, відпустіть ситуацію. Вона вас тягне вниз. Це не ті гроші, за які треба рахувати борги чи щось інше.
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Ви 3 роки думаєте за 200 гривень?
Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Ви 3 роки думаєте за 200 гривень?
В том то и дело что занималось срочнонадапамаги!!!расрас
И хорошие деньги
А теперь это не деньги

Реально надо было в уе давать

Теперь так и буду делать
автор Муууумие • 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Тобто він умовно взяв 1000 грн і в обумовлений термін віддав. І сумма не була на той період еквівалентна сумі в доларах?
Так, він взяв в гривнях і про курс долара ніхто тему не піднімав. Звичайно, що з часом курс підскочив і тепер за ці гривні не купиш того, що на той момент, коли він їх позичав. Тому чоловік і віддав більше в гривнях.
Перевели ту суму, яку він позичив - 13000 грн, в долари, вийшло 500 доларів (долар по 26 був) і помножили на 40 - і на сьогодні вийшло 20 тисяч.
автор Муууумие • 07 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Он и не обещал. Сроков не оговаривали. Вернешь, когда сможешь, было так, никто никого не подгонял.

Забула що?• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
А на что вы занимали?
Minny• 07 июня 2024
Смотря сколько времени прошло
Если до года максимум то брат офигел
Брали то в гривне, а не долларе. Ну и как бы в принципе если уж так возвращать то почему в долг он не дал в валюте?
На будущее не связывайтесь с родственниками, берите в банке лучше, да проценты но потом нет таких тем
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Він не повинен турбуватись. Ви язиком кажете даєте чи ні, і за яких умов. Ви хочете цю суму отримати через місяць, якщо через два роки то вже не цю суму а з процентами (якими). Ну ви ж не даєте 50 тис грн зі словами ’повернеш коли-небудь’ а якщо кажете ’без проблем друже, позичаю тобі на добре діло’ то чого потім чекати не 50 а 60 тис??
Да да.., Звичайно. Для таких як ви і придумали : « береш чужі- віддаєш свої»
Но знаючі менталітет більшості людей , накшталт вашої позиції, я свої нікому не позичаю . Ні на яких умовах. ні для будь-яких потреб.
Идууу--уууу блин• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Цікаво, ті хто вважає норм перерахувати щодо курсу долара... А якби навпаки було, якби гривня так укріпилася, шо капєц. То що - менше б гривні віддавав ніж брав? Чи «ви нє панімаєтє ета другоє?»
Как договорились, так и отдавать. Хоть яблоками, если иаков был договор. Что тут вообще можно обсуждать?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЛо Шарик
Тю, а чого ж тоді ви віддасте 4 тисячі, якщо пропонуєте прив’язуватись до долярів?
Чому в одному випадку так, а в іншому - інакше?
Адже людина може і так, і так втратити.
Подвійні стандарти.
🤦🏻‍♀️
В вас причинно-наслідкові звʼязки відсутні?
Чи це така невдала спроба сарказму?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЗабула що?
21 год назад
Это 2003 год
Термін позовної давності пройшов. 🤣
Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Ну пройшло більше року, вірно? Сума не така велика, але, в банку, ви б заплатили більше.
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Ну чомуу не купиш того, що на той момент, коли він їх позичав.
В один рік греча коштувала 100 грн/кг, в 2023 і зараз вона коштує 20 грн/кг, в якісь роки морква/цибуля/сіль була дорожче за зараз.
Чому прив´язка до у.е.?? Я привела приклади з нашої національної ’валюти’, те, що українці використовують постійно. А у.е де ви використовуєте в україні??? Хто сказав, щоб тоді ви відклали би у.е в тих грошах???? У вас були саме гривні, які б зараз так само ’знецінелись’. Якщо ви сказали про прив´язку до у.е. то ок, якщо ви собі придумали, то сорі.
Чавонадо• 07 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В мене позиція справедливості. Якщо ви маєте подушку безпеки вдома, то її і позичили. Ви і тримали б її так само і далі. Требувати перерахунки по курсу то циганщина. У вас в гаманці гроші б не помножились від курсу валюти з часом. Але то у вас, з інших можна чекати приросту по калькулятору
Намакушка• 07 июня 2024
Ответ дляMinny
Смотря сколько времени прошло
Если до года максимум то брат офигел
Брали когда доллар был по 26,это осень 2016 года.Не пошли бы такие родственники на хрен,по 8 лет долг отдавать?
. В июне 2016 года 1 доллар стоил 24,89 гривны, в июле – 24,80 (-0,4%), в августе – 25,12 (+ 1,3%), а в сентябре подскочил до 26,21 (+ 3 4%).
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Це МОЯ подушка безпеки. І якщо вона вдома, то при різкому рості курсу я в будь-якому випадку буду щось робити. Наприклад валюту купляти чи оновлювати якусь техніку. Гречку точно не куплятиму.
А оскільки моя подушка безпеки тимчасово перемістилась в руки іншого, то цілком очевидно, що втратити я нічого не повинна при її поверненні.
Зажуженная Жужжа• 07 июня 2024
Ответ дляНамакушка
А што, удобно. Занял сейчас 10 тыс грн, например, подождал лет семь-восемь, когда на эту сумму разве что в атб сходить можно будет, и пора отдавать, для бюджета не накладно)

Лиса Патрикевна• 07 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Я навмисне задала питання про терміни, тому, що зрозуміло, якби віддав через пару місяців, то ніхто б про курс, навіть якщо він підскочив, не казав.
Намакушка• 07 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я тоже поняла,что отдавали долго и нудно,поэтому за сроки у автора и спросила))8 лет отдавать...вот что у людей в голове,что не поленились тему еще создать
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ха…. Буває ще цікавіше 🤣
В 2000 мама з братами купили сестрі в складчину квартиру. А оскільки тітка вже спустила 2 будинки на чоловіків ( один з будинків також куплений вскладчину братими і сестрою) то квартиру оформили на когось з братів. Скидались по 5 тис. Квартира коштувала 10+ оформлення+ ремонт + повністю обставили і навіть каструлі з ложками купили. Живе тітка більше 20 років. Живе як у власній квартирі. Перед війною знов скинулись, вікна замінили, сантехніку, косметичний ремонт зробили.
Десь в квітні звонить мені мама. Каже приїздила племінниця з 3 тис грн, щоб мама відступила свою «долю» в квартирі тітки, щоб натиснути на дядька і викупити квартиру.
В мами від такої наглості аж тиск піднявся.
Звоню я сестрі і чую, які ми безсовісні хочемо нажитися на багатодітній родині. На хвилиночку, моя хресниця там менша дитина і їй 32 рочки в січні виповнилось 🤷🏻‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2024
Ціни в гривнях🤣
булоТАЙминуло• 08 июня 2024
Ответ дляМуууумие
Буде наука - повертати борги одразу
булоТАЙминуло• 08 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Коли у мене є вільні гроші - я одразу переводжу цю суму в валюту, щоб моя подушка безпеки не знецінилась через пару років, доки мені ту гривню вернуть.