Жена миллионера• 07 июня 2024
Послідовна освіта
Хто знає, підкажіть. Чи вважається послідовною освітою якщо навчався на платному, на наступний рік вступив в цьому ж вузі на безкоштовне навчання. Відрахувався з платного курсу, і почав вчитися на безкошоовгому?
Жена миллионера
• 07 июня 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Нет
Можливо поновится на платному?
Научительница• 08 июня 2024
Ответ дляLoroPiana
Якщо вступив знов на першій курс, то не послідовна. Якщо ввдновився то так
Ну да, поступил, а предметы-то уже все сдал, когда на контракте учился, что теперь делать?
Ответ дляНаучительница
Я питання не зрозуміла, ви спитали про послідовну освіту, якщо знов першій курс то непослідовна. Якщо немає 25 років не париться, та вчитися на бюджеті. Предмети зарахують.