Мольфарочка• 10 июня 2024
Дівчата, що з морем?
якби не війна - навіть не думала б.
а тепер не знаю, чи витрачати заощадження, щоб їхати на море. кожен місяць тупо життя в 0, а особливі витрати - в мінус.
дитина хоче, але не наполягає. але так її шкода.
Руда ліса• 10 июня 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А можно название второго отеля пожалуйста
Не вставляется ссылка. Не пойму в чем дело. Вот скрин
Кокосиха• 10 июня 2024
Їдьте, звісно. Для мене відпочинок - це лише море. Гори, це прикольно, басейн в готелі. Але відновлююся і по-справжньому розслабляюся лише на морі. Тому я щороку їду і дітей везу. Для нас це обов´язково. Хоч на 5 днів, але море має бути.
Сарафанное радио• 10 июня 2024
Ответ длясказочное_Бали
А що розказувати?Знайшла житло на 6 чоловік за 570 $ 8 ночей,власник зустріне безкоштовно в аеропорті.Писали,що є дешевше, то ми на місці ще будемо шукати житло на 4 доби.Харчування своє,то моніторила ціни в лідлі і кауфланді.
Круто, я таких цін не бачила в Хорватії, бронювали в травні. На якому сайті бронювали?
Лялька в колисці• 10 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Тут не можна такі фото, бо зараз закидають рукаліцом. Одесити та і всі інші, хто в Україні, повинні бути залякані. А вони, блять, на пляжі лежать. Це дико вкурвлює
Ну! Причем по паркам и горам гулять - это окнорм, а если море под боком - то туда нельзя, шоб никого не бесить
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
Красиво!
Гарачий Чокалад• 10 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы тоже краматорчанка?
Нет я в Одессе,невестка из Краматорска у нас
сказочное_Бали• 10 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Airbnb .Там ще багато є нюансів з цим сайтом і до проживання безкоштовно, якщо щось не так (це вже підказка знайомої,яка здає подобово квартири).Я бачила,що туристи писали,що напряму бронювали на 2+2 за 300$ тиждень. Це ціна гарна.
Ответ дляЛялька в колисці
Я минулого року два тижні чудово відпочила в Кароліно-Бугазі. То переляки хай сидять ліплять рукаліцо, а ми будемо їздити на море. Який же це кайф, коли ніхто не кричить кожні 20 секунд ’кукуруза креветки пахлава’ і на пляжі можеш лягти, де хочеш. І ракушки від рапанів всі твої)))
Добро с Кулаками• 10 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Краматорск пересекает в Одессу)
Гарачий Чокалад• 10 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Смотрите квартиры обязательно с картой. Классное море от 10 до 16 станции (золотой берег). В противоположную сторону идёт Аркадия - там гульки классные, но море так себе. Вдоль побережья идёт трасса здоровья, можно гулять пешком, есть кафешки, можете рюкзак с собой взять с перекусом, подстилками. В центре классно гулять, пляжи там довольно многолюдные (Немо и прочие), но зато очень движово, но и порт там - сами понимаете. Суворовский район - самое бюджетное жилье, но по морю не подскажу, что там открыто. Надо селиться так, чтоб и море и центр были рядом.
Можно ещё рассмотреть Черноморку, правда от центра далеко
сказочное_Бали• 10 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Автор езжайте, мы только приехали. Это такая перезарядка. Я не была 3 года. Я разговаривала с океаном . ))). Это мое место силы . Вечером сидела пока пляж не закрывали, просто слушала волны .
Як гарно.Де це?
Українська зірочка• 10 июня 2024
Ми не їдемо, порахували що на двох потрібно від 2500$ на 7 днів в Хорватію, трохи кусається вартість. Можливо десь у нас поїдемо, але страшно в Одесу 😰 а гори це не те
Гладиолус• 10 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Спробуйте ще Тілігул) Там, крім ракушок від рапанів, ще й устриці ваші будуть. Свіжесенькі.
Olenka_bum• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Не была на море лет пятнадцать. Не умерла как-то до сих пор без моря.
А як Ви перезавантажуєтесь? Дітей чим радуєте?
Гладиолус• 10 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Дякую! Пора вже їх спробувати, а то як дика людина 😂
Зараз Тилігул почали розвивати, бо Миколаївщина завжди заробляла на курортному сезоні, а тепер ми без узбережжя(
Тож там вже досить цивільно.
З одеської сторони Ойстервіль, з миколаївської, недалеко від Коблево - ’Устриці Скіфії’.
Тож там вже досить цивільно.
Olenka_bum• 10 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Це де така краса?
Все і одразу• 10 июня 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Между сидеть дома и морем подешевле, я бы выбрала подешевле. Причем ту же Хорватию.
Печальки.нет• 10 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ехать обязательно.
Я ещё в ковид не пожалела, что со всеми неудобствами летала.
То ковид, то война. А дальше может быть ещё хуже.
Нужно радовать ребенка
100%
Я постійно згадую це істеричне «Ви что, год бєз моря потєрпєть нє можетє?» Ага, йшло пʼяте літо, як треба потєрпєть. То було найкраще літо на морі. Порожні готелі, порожні пляжі, неймовірно низькі ціни. Ехх, де ти, 2020….
Їздили щороку. Все менше і скромніше, але їздили. А цей раз і не знаю. Заробітки все менше, курс все вище, часи все темніші…
Але я не втрачаю надії.
Ответ дляГладиолус
Тож там вже досить цивільно.
О, дякую! Колись у Комарова був випуск про українські устриці. Ми якраз влітку 21 року встигли побувати в Дунайському біосферному заповіднику. Треба їздити по Україні, в нас багато ще чудових місць, навіть не зважаючи на обставини:(
Горня капучіно• 10 июня 2024
Я зараз в Греції з дитиною
Вчора був спір з поляком, але він вже отримав німецьке громадянство, бо, майже з дитинства, проживає в Гамбурзі
То його слова - що українці всюди відпочивають на курортах
А німці платять величезні податки і дають гроші на зброю і економіку України, щоб її втримати.
І то не для того, щоб українці відпочивали на курортах
І що так не має бути, і довго вже не триватиме
Це виключно його слова.
Ласунка• 10 июня 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Возьмите пирожок
Дааа
В Одессе вкусные пирожки!! И море!!! Суперское!!!
долой_лама• 10 июня 2024
Мы не ставим жизнь на паузу. Ещё не хватает, чтоб дети из-за параши море не видели и скучали. Ездим в поездки и делаем ремонт с 0 в квартире которая 4 года стояла. Хватит, я хочу жить жизнь пока она есть!
Помидорина• 10 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
У вас очень широкие познания. Вам не нужно на море. Сидите дома - бойтесь. Нам хоть будет где машину поставить...
Потому что я в 7 утра на море приезжаю, чтобы припарковаться
Страшно только вам
Люди с девятью жизнями)))
Сарафанное радио• 10 июня 2024
Ответ длясказочное_Бали
Аirbnb теж дивилися звісно. Але було дорого. Забронювали за 120 Евро ніч апартаменти на 6 чол, на серпень. 10хв до моря пішки. Бронювали через directcroatia, напряму у хазяїв. Airbnb ще дорожче.
АнтиТанкист• 10 июня 2024
Ответ дляСоседушка
І я так хочу)) Думала про Болгарію. Донька хоче Чорногорію або Хорватію. Що сказати, сама хочу в ці дві країни. Але поки про це сильно не думаю, далекувата дорога
Теж на Чорногорію дивлюсь. І теж хвилює по дві доби в одну сторону...
Лівий Локіть• 10 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Сколько нас тут землячек! Нужно организовать встречу!
Я тоже почти землячка - из Изюма, живу в Одессе)