Мольфарочка• 10 июня 2024

Дівчата, що з морем?

якби не війна - навіть не думала б.
а тепер не знаю, чи витрачати заощадження, щоб їхати на море. кожен місяць тупо життя в 0, а особливі витрати - в мінус.
дитина хоче, але не наполягає. але так її шкода.
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Все сама робила
а авіа через кого купували?

А я нівроку• 10 июня 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ми не їдемо, порахували що на двох потрібно від 2500$ на 7 днів в Хорватію, трохи кусається вартість. Можливо десь у нас поїдемо, але страшно в Одесу 😰 а гори це не те
Турция/Черногория дешевле получается
Мандолина Бу• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
а авіа через кого купували?
На сайті авіакомпанії
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ длякотопёс
Да, а то все туры по 5 ночей+2 в дороге
я відпочивала років 7 тому в Чорногорії в більш-менш хорошому готелі.
дивлюсь зараз ціну - ТІЛЬКИ ГОТЕЛЬ, без перельоту 100 000 грн на 2...
це просто триндець.
цікаво, а що тоді в готелях, які за 30-40 тисяч? там мрак чи що(((
А я нівроку• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
а авіа через кого купували?
Какой у Вас бюджет? Я Мармарис смотрю, 55-60 тысяч на 9 ночей.
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
Турция/Черногория дешевле получается
це просто триндець.
цікаво, а що тоді в готелях, які за 30-40 тисяч?
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
На сайті авіакомпанії
а як шукали? просто всі авіа компанії заходили?

автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
На сайті авіакомпанії
підкажіть якої?
може і я так куплю..
через тур фірму дорожче?
А я нівроку• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
це просто триндець.
Мы в прошлом году были в апартаментах,57 тысяч на 4 на завтраках, автобусом
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
60-70 тис вписуюсь..
мені скинули Чорногорію і Грецію..
готелі 2* і 3*. цікаво як там взагалі
автор Мольфарочка • 10 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
нас з дитиною так закачує і проблеми з туалетом, що автобус точно ні
Прикуси Язика• 10 июня 2024
Ответ дляГладиолус
А навіщо ваш флуд не по темі?
Але так і бути, відповім:
Місцеві завжди називали Миколаїв Нико (від Николаев). Тепер це Мико.
Називаєм, бо так хочем. Навіщо Юлію скорочують до Юлі, Соломію до Солі, Даніїла до Дані, а Олександра до Саші? Бо це пестливі скорочення. Бо люблять.
Наврядчи люблять Соломію, хто каже на неї Соля звучить фу
Lizavel• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
У меня два тошнотика ( давала таблетки) и у меня болезнь Крона ( могу бегать по 10 раз по большому) настроилась,что все будет хорошо, мало ела в дороге и перед. Туалет работал, оператор Пилон,я очень довольна
То я вам выше писала о Черногории,Петровац.
Посмотрите Мармарис из Кишинева
Пи Пи Пилюля• 10 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Смотрите квартиры обязательно с картой. Классное море от 10 до 16 станции (золотой берег). В противоположную сторону идёт Аркадия - там гульки классные, но море так себе. Вдоль побережья идёт трасса здоровья, можно гулять пешком, есть кафешки, можете рюкзак с собой взять с перекусом, подстилками. В центре классно гулять, пляжи там довольно многолюдные (Немо и прочие), но зато очень движово, но и порт там - сами понимаете. Суворовский район - самое бюджетное жилье, но по морю не подскажу, что там открыто. Надо селиться так, чтоб и море и центр были рядом.
Спасибо огромное! А не подскажете, на что ориентир, чтоб и море и центр рядом?
осень харашо• 10 июня 2024
Все хорошо с морем.

Сейчас в Турции.

Полно наших мужиков
Мандолина Бу• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
Дивилася через скайсканер, що доступно, а потім воно мене перекинуло на сайт авіакомпанії
Аристократка-тунеядка• 10 июня 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Одесса вода +22
Бррр
Пи Пи Пилюля• 10 июня 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Підкажіть будь-ласка, де саме в Закарпатті Вам сподобалося? Дивлюся цю область і то гуляти нема де в населеному пункті, то край географії якийсь
Питания не до мене. Але якщо не Закарпаття, то мені в Яремче сподобалось, 2 рази там були. І місця різні цікаві є, і не село. Ще нам Славське радили дуже, теж такого типу.
Помилуйте мадам• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
60-70 тис вписуюсь..
мені скинули Чорногорію і Грецію..
готелі 2* і 3*. цікаво як там взагалі
это просто комната/номер с сан узлом, и возможно мини кухней.
как апартаменты, но явно не 1я линия и люкс ремонт
названия отелей есть же, гуглите отзывы (там часто и фото есть номеров/территории и тд)

Как_б_не_так• 10 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Була в Яремче більше 10 років тому, сподобалося, але хочеться саме в сторону Закарпаття. Дякую за пораду!
Наша взяла• 10 июня 2024
Востаннє були в 2021 в Очакові. Ще надіюсь колись поїхати і дітей повезти
Veronika_100k• 10 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Можу пізніше вам в особисті написати.
И мне, если не сложно, скиньте информацию)
Zelenkа• 10 июня 2024
Ответ дляVeronika_100k
Ок, як з компа зайду. В додатку немає можливості переписки.
Тра Ля Ля• 10 июня 2024
Если море за пределами Украины можео ехать
МатьЧасть• 10 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Ок, спасибо)
Дюагональ• 10 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я из Донецка. Привет, девушки! В Одессе в Киевском тоже.
Привет! Я тоже из Донецка, потом Краматорск, сейчас Одесса центр ❤️ по теме море отличное, пляжи уже открываются, правда все равно тревожно(( хочу на 10 дней в Болгарию съездить отдохнуть от тяжелых наших будней
Мандолина Бу• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
підкажіть якої?
може і я так куплю..
через тур фірму дорожче?
Я не користуюся їх послугами
Спочатку я вибрала готель, а потім будувала маршрут
Аноним с кешбеком• 10 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
На 10 станции есть новострои прям около-около моря, там именно под сдачу (ориентир: 10-ая фонтана, или это же место называется Маристелла, или это же место называется пляж Чайка). В основном вдоль моря частный сектор, там тоже сдаются домики (ориентир: пишут в объявлениях номера станций от 10 до 16). Станции от 8 до 5 - это ближе к Аркадии, это хорошее прогулочные место, близко большой парк Победы, близко ТЦ, ночные гульки с музыкой и огнями. А уже дальше в эту сторону (влево, если смотрим на море) - путь к центру города - Дерибасовская, Греческая - самая суть прогулочной Одессы. Станции Большого Фонтана, не путать со станциями Люстдорфской дороги! Можно поселиться и вдоль Люстдорфской, но тогда до моря пешком около 1 км, или маршрутка. Про машину и не пишу - закрылась огромная стоянка, я теперь и не знаю, где машины будут ставить, думаю, что это будет квест.
Надеюсь, что хоть чуть вам помогла.
Печальки.нет• 10 июня 2024
Ответ дляМольфарочка
60-70 тис вписуюсь..
мені скинули Чорногорію і Грецію..
готелі 2* і 3*. цікаво як там взагалі
Ми торік були у 3* Греції. До того у дитини досвід був Воги та Сангейти, тільки 5* і з повним фаршем, аквапарки/лунапарки, 1 лінія і все олл.)) А тут старий пансіончик, 10 хвилин до моря тьопати, ні шезлонгів, ні аквапарків) То каже, море гуд, відпочинок сподобався, але давай краще у Вог)))) Краще-то краще, але не сьогодні)
Якщо хочете, покажу фото. Кімната непогана, їжа дуже, дуже скромна, територія манюсінька. Принад ніяких, але більш-менш у бюджет влізли. От якраз 70 тисяч….(з дорогою)
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Я зараз в Греції з дитиною
Вчора був спір з поляком, але він вже отримав німецьке громадянство, бо, майже з дитинства, проживає в Гамбурзі
То його слова - що українці всюди відпочивають на курортах
А німці платять величезні податки і дають гроші на зброю і економіку України, щоб її втримати.
І то не для того, щоб українці відпочивали на курортах
І що так не має бути, і довго вже не триватиме
Це виключно його слова.
Немцы считают, что мы все должны быть на войне, защищая Европу. Так не нужно было наших беженцев принимать, а дать армию наемную обученую.