Вподобайден• 10 июня 2024

Перший раз в табір, що брати?

Дівчата, потрібна допомога. Відправляю сина майже 10 років вперше в табір. Не можу зрозуміти, що дійсно потрібно брати з собою і в якій кількості? Можливо хтось має посилання на адекватний список? Бо дивлюсь на сайті табору, написано наприклад, 3 пари шкарпеток- це на 10 днів..Цього дійсно достатньо? Я щось розгубилась. Не хочу пакувати зайве, але ж і хвилююсь, що не буде необхідного. Дякую заздалегідь.
МинерАлочка• 10 июня 2024
В нормальних таборах дають список необхідних речей

Весёлая морковка• 10 июня 2024
Куда едет?
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
так там на сайті є.Але я не впевнена в ньому
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Куда едет?
в Карпати
Цвіпканя• 10 июня 2024
Табір на море чи в Карпатах?
В Карпатах дуже мінлива погода і потрібно вітрівку і дощовик дати, взуття, яке не промокає
Мило господарське дайте і навчить в умивальнику прати речі
Як на мене, то 3 носків мало
Тріль!• 10 июня 2024
Більше трусів і шкарпеток давайте, прати в умивальнику милом важкувато
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Від комарів щось. Спорт костюм, дощовик, якщо в Карпати. Джинси, шорти, футболки,спідня білизна, шкарпетки, кепка, плавки, кросівки, гумові шльопки/крокси. Щітка, паста, мило, розчіска, рушник.

ЕлькиПальки• 10 июня 2024
Носки/трусы лучше дать так, чтоб хватило не стирать
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Табір на море чи в Карпатах?
Як на мене, то 3 носків мало
дякую, як на мене теж. Я взагалі думала дати пар 10 носків, хай просто складає в пакет брудне і додому везе. Бо хз, чи буде де сушити там+ в Карпатах воно не завжди швидко сохне.
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
З´ясуйте що до грошей. Бо можуть возити на екскурсії.
Цвіпканя• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Я своїх дітей в минулому році вперше відправляла, то давала трусів по кількості днів в таборі. Носків давала менше, бо їхали на море і не сильно там їх носили.
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
О,дякую.Я теж про це думаю. Але мій взагалі з пранням не дружить, думала в цілому дати багато речей і все, хай привозить брудне додому. Везу машиною його туди, то не в руках же. Але уявила, що зараз почну ці всі куртки-дощовики, хоча б 3 пари взуття. То й вийде не 1 валіза. А не сам же в кімнаті, куди його все..
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
о,дякую. Щось не подумала геть про це!
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
о,дякую. Щось не подумала геть про це!
Обробіть голову проти педикульозу, не завадить.
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
дякую!
ЕлькиПальки• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
В чемодане и полежит
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
дякую!
Ще щось модно-нарядне, там будуть діско, вечірки, концерти!)
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
а воно і заздалегідь допомагає? я думала, лише після мити. Омг, ще воші
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Воші дуже ймовірні. Возили дітей в табір в Прикарпаття, то там поступали діти вже з гніздами. Ми попросили мед сестру щось вдіяти, та так ця дівчина і проходила всю зміну з живностю. Потім своїх лікували.

автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
капець...
Весёлая морковка• 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Жесть,как мальчикам конечно проще-побрил налысо и все,а девочкам 😢
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
капець...
На жаль. Там діти не милися. Бо душ був у загальному туалеті, і вода не завжди була. Тому вологі серветки ще покладіть.
Не виправдовуюсь• 10 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Який поголив, ви що! Обробляла і вибірала гниди поштучно.)))
Само_достаточная• 10 июня 2024
На 10 дней я бы дала 5-7 пар трусов и 10 пар носков. Дети не стирают в лагере. Одежду давайте так, чтоб хватило....пар 5-7 футболок и шортов. Это наверное и мало.
Спортивный костюм, ветровку. Кроссовки. Шлепки резиновые или кроксы.
Большую упаковку влажных салфеток с собой обязательно.
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую!
Кривая спроса• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Відправляла перший раз в 9, 5 в Водограй с. Чинадієво. Це біля Мукачево. Давалала: шкарпетки по кількості днів, трусів одні на 2 дні, футболка 1 на 3 дні, шорти 3 шт, спортивний костюм ( джинси не зручно), сорочка байкова( на футболку), пару ренланів, дощовик, дощове взуття, обов´язково сушку для взуття, пару прищепок, мило господарське невеличкий шмат, трійник. Писала все на список і список клеїла у валізі в середині. Прикол в тому, що дитина майже весь заїзд проходила в одних речах. Я була підписана на сторінку табору і вони фотки виставляли, то дитя моє завжди було в одній і тій же футболці. Десь уже в другій половині заїзду поміняв.
Дарина-Aha• 10 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Який жах((( А що це за табір, якщо не секрет? Бо мій теж скоро їде в Прикарпаття
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
😂ох, ці дітки))
Дякую Вам велике за детальний список!
автор Вподобайден • 10 июня 2024
Ответ дляДарина-Aha
Я думаю, від цього не застрахований жодний табір, на жаль. Свого поголю наголо, якщо, не дай Боже, привезе. В нас колись був прикол: поїхали на базу відпочинку компанією. І був серед нас чувак, який вкрай рідко мив голову. Ну от влом йому, там їжачок на голові і він вважав, що раз на 1,5-2 тиж, то норм. І були решта, в яких шампунь, кондиціонер, маска (переважно дівчата). І хто б ви думали з усієї тієї компанії не заразився педикульозом? Мабуть воші крізь шар смальцю не змогли проникнути в того чувака😂
Само_достаточная• 10 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Дети в таком возрасте так и ходят. А вожатые не будут следить за каждым ребенком чтобы поменял носки или трусы.
Но сейчас проще, есть телефоны и можно звонить ребенку и самому напоминать. Наверное)