Мира всем• Изменено 10 июня 2024
Квалификация в дипломе психология
Подскажите, те кто (или у кого дети) заканчивали в прошлом году специальность психология бакалавр или магистр. Что у вас написано в дипломе, есть ли указание профессиональной квалификации (кроме бакалавр или магистр)?
Кудесница_с_пургеном• 10 июня 2024
У різних закладах по-різному могло бути. Минулого року мали вказувати професійну кваліфікацію. Нас сварили за те, що ми не вказували. Зараз наказ про її присудження скасовано. Знову радять не вказувати... Трясця, нема спокою... Не відомо, що восени вимагатимуть... Тому не дивуйтеся, що в кого вказують, а в когось не вказують...
Мира всем
• 10 июня 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дякую за пояснення. Просто хвилююсь що при працевлаштуванні або з клієнтами відсутність кваліфікації буде мінусом. У нас повідомили, що не будуть вказувати)
Кудесница_с_пургеном• 10 июня 2024
Ответ дляМира всем
До 2022 ми професійну кваліфікацію вказували - лише освітню кваліфікацію. Жоден випускник не скаржився, дехто працював ще й до отримання диплома за фахом. Тому проблем не повинно бути. На жаль, це навіть не від закладу залежить((( НАЗЯВО мутить воду((