булоТАЙминуло• 11 июня 2024

Дом VS таунхаус?

Никогда не воспринимала таунхаусы
А вот сейчас, мне кажется, что в таунхаусе будет какой-то спокойнее из-за наличия соседей.
А ваши мысли?
Оябунчик• 11 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
Когда ложимся спать, ружье возле кровати со стороны мужа
Ну и сигнализация, видеонаблюдение тоже есть
И топор возле двери)
Я вибачаюсь, ви живете десь в селі чи в великому місті? У вас посилені засоби безпеки, є якась особлива причина чи так про всяк випадок?

Капитошечка• 11 июня 2024
Ответ дляОябунчик
В передмісті
Про всяк випадок. Як переїхали в будинок, почастішали напади в районі, перестраховуємося для заспокоєння
Раніше в квартирах жили
Новорічна пальма• 11 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Мы сейчас арендует дом - территория 3 сотки. Фактически - это и есть таун. Конфликтов не было с соседями. Но все зависит, естественно, от соседей.
Как найти баланс между приватностью и безопасностью?
Приватність в тауні - це анріал, на жаль. Це буде більше скидатись на квартиру із паркомісцем, аніж на будинок. Якщо клієнт зі страхами типу ваших, але хоче при цьому і усамітнення, і приватності, то роблю акцент на котеджних містечках або так званому ’жвавому’ приватному секторі. Крадії оберуть таке місце для своїх справ в останню чергу, бо це надто ризиково. Ну, і класика: тривожна кнопка, сигналка + відеонагляд із датчиками руху. Це точно те, у що варто вкластись. Це я вам вже не як рієлтор, а як такий самий власник приватного будинку (до речі, в глушині) кажу. По тривозі в нас за сім хвилин доїжджають хлопці. Живу в зеленій зоні біля обласного центру. Якщо у вас велике місто, можете спочатку обрати собі компанію охорони, в яких локаціях у них є охоронні центри, і звідти виходити. Ну, або зважитись на таун. Але ж знову - усі мінуси я вище описала вже.
Мусик Пусик• 13 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Так я и боюсь сейчас, что вокруг никого не будет слышно. Преступность набирает обороты. У меня сейчас муж в командировке - мне спать страшно одной
Я камери ставитиму і сігналку на рухи.
Житиму переважно сама.