КоКоКоКоКоКо...• 12 июня 2024

Соседи сверху сносят стену, строители на вопросы о разрешении "мороз"...

Что делать?
Можно ли через ДИЮ подать жалобу?
Дом только после волны прилёта, только окна поставили...
Бойцовская• 12 июня 2024
Может у вас есть горячая линия мера

Мядуза аля моргонер• 12 июня 2024
По темі:Це питання до УБРІ міської ради.Якщо ви в іншому місті пішіть/дзвоніть гаряча лінія міської ради або мера,обласної або районної адміністрації, звернення на електронну пошту міської ради,гаряча урядова лінія КМУ.На всі звернення до 10 днів має бути відповідь.якщо всі сусіди проти пишіть колективно це набагато дієвіше
Невгамовна Бу• 13 июня 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Для зносу не несучої стіни, дозвіл не потрібен. Раніше був потрібен, а зараз ні. Дуже сумніваюсь, що сусід зносять несучу стіну. Так що заспокойтесь, бо в себе в квартирі вони можуть зносити стіни скільки завгодно.
Есть множество людей, которые не знают и никогда не задумывались о назначении несущих стен.
Есть множество людей, которые не знают, как определить, что стена несущая.
Ну и есть ’строители’, работающие по принципу ’за ваши деньги - любой ваш каприз’