Туся муся• 14 июня 2024

Хто купив або планує купити житло в Європі?

Хто виїхав після початку війни, ви плануєте пускати коріння в Європі? Цікавились нерухомостю? Може вже є ті хто купив? Цікавить ціна і яка країна. Сама планую залишилися в Європі...
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Цікавлюся , приглядаюся, вже вибрала міста, де б хотіла жити .

автор Туся муся • 14 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Яка країна якщо не секрет? На яку суму Ви розраховуєте?
АяВсёЗнаю• 14 июня 2024
Придивляюсь до Версалю. Велика площа і чисте повітря.
Сапай вазони• 14 июня 2024
У центрі Лондона вже купила
автор Туся муся • 14 июня 2024
Ответ дляСапай вазони
У центрі Лондона вже купила
Янка-угомонись• 14 июня 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Кажуть там туалетів не було спокон віків. Чи вам на замок зі зручностями не вистачило?
Добра, коли сита!• 14 июня 2024
Ответ дляСапай вазони
У центрі Лондона вже купила
А гроші ж з пособій в Німеччині назбирали?

Сапай вазони• 14 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні, займаюсь дорогами в Україні
Инстагра_мерша• 14 июня 2024
Ща Васечкина отпишется, там уже поля гольфа в собственности.
ya-7532• 14 июня 2024
Купила на Майорке виллу. Мужики задонатили за отлиз мне, каждый, вот по нитке и рубашка набралась.
Пацака-задирака• 14 июня 2024
Планируем зимой покупать..
Черногория.
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Ответ дляТуся муся
Франція , десь до 250 тис
Швидкоруч• 14 июня 2024
Знайомі в різних країнах.
Хто в Польщі, хто в Чехії, Чорногорії, Португалії.
Всі з початку війни, хто не має ’живих’ грошей - продають житло в Україні та планують покупку найближчим роком.
Я не тону• 14 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Франція , десь до 250 тис
Версаль?
Я не тону• 14 июня 2024
Мені так подобається термін ´у Європі´
Один кум купив у Італії, з видом на озеро Комо, 100 кв, повний фарш - 380 тис евро.
Інший у містечку під Вроцлавом, 30 кв, 46 тис евро.
І те, і те в Європі
Каяспер• 14 июня 2024
да, собираемся строить, но уже год ищем землю. Рассчитываем на землю + дом - 500 тыс евро. За эти деньги продаются дома - но очень старые. У нас уже есть фирмы, которые строят, риэлторы, которые подбирают землю. Хотим в окрестностях Дюссельдорфа. Землю смотрим - до 10 соток.
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Версаль?
Версаль мені не подобається для життя, є значно кращі міста
АнтиТанкист• 14 июня 2024
Германия. Пригород Дюссельдорфа 70 м /300 тыс евро. Думаем, муж более оптимистичен настроен. Если продадим в Украине 2 наших квартиры, то 100-120 получим, остальное в ипотеку. Рабочие контракты в Германии с весны 2022 года.
Я не тону• 14 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ну, дик, пишіть конкретно, Париж чи село біля Тулузи, площа, стан , відповідь ´Франція, 250 тис´ - це неповага до того, хто питання задав

дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Міста біля Парижу, для людини , яка не живе в регіоні - назви ні про що не скажуть, всі в 92 департаменті.
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2024
Да, но сначала нужен ПМЖ для ипотеки.
Цена от 200 тыс €
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Кто знает цены приблизительно поймет, кто нет ему эта информация не к чему
Гербарія сушу• 14 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Версаль?
Ага, в Версале другие цены.
Удачная• 14 июня 2024
Если получится остаться - купим. Германия.
Удачная• 14 июня 2024
Ответ дляАнтиТанкист
У вас уже бессрочные контракты?
Добра, коли сита!• 14 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Версаль - це не місто)
Добра, коли сита!• 14 июня 2024
Ответ дляСапай вазони
Ні, займаюсь дорогами в Україні
’Велике будівництво’ напевно?
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Версаль - це не місто)
А що?
дамаБезСобачки• 14 июня 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ага, в Версале другие цены.
У Версалі можна знайти дешевше , там дуже багато українців
После шести ни-ни• 14 июня 2024
Свої квартири в Україні продавати не плануємо. Двушка коштує близька 140 000 євро. Італія. Наші дві квартири максимум коштують 120 000 євро + у нас дороге авто. Коли у обох будуть контракти без терміну дії, то будемо, мабуть, брати в іпотеку житло. Віддавати дяді за оренду 8000 євро на рік подобається не дуже.