Сама не знаю• 17 июня 2024
Страх поїздки в Україну
Питання до тих, хто виїхав на самому початку і в кого був страх перед поїздкою , ви його перебороли чи слухали інтуїцію і таки не їхали? Потрібно вирішити одне питання і я не можу себе змусити
Результат:
вже голосів:
47 (37.3%)
Результати
36 (28.57%)
Не боялася
29 (23.02%)
Не їздила
14 (11.11%)
Їздила попри страх
Бавовнятко• 17 июня 2024
выехавшие в самом начале, чего именно вы боитесь? если понятия ни о чем не имеете.
Стрекоза любви• 17 июня 2024
В яке місто зібралися? Якщо великий страх, то будуйте свій маршрут пересування по місту поруч з наявними укриттями.
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляPORKA
Вы же вчера уже боялись . Опять то же самое ?🤦♀️
Ні, я боюся з самого початку. Зараз треба поїхати вирішити питання з нерухомістю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 июня 2024
Питання накопичуються, те що можна зробити було до 01.04-зараз неможливо.
Іду , та закривю питання
мадамГрицацуева• 17 июня 2024
Очень боялась возвращаться,хотя изначально ехали в тихий регион,но один фиг был ужасный страх. Потом вообще вернулись домой в Донецкую область, живём уже второй год, относительно нормально
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
В чем проблема сделать доверенность?
АБВГДэшница• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Куди саме?
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляБавовнятко
Найбільший страх, що змінять закони і неможливо буде виїхати назад , це прямо фобія. Ракет, звичайно теж, але менше, бо місто відносно спокійне.
Королева ганделику• 17 июня 2024
На секс з чоловіком кожного тижня з Німеччини літаю. Інакше іншу знайде.
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляПозитивна
В чем проблема сделать доверенность?
Є багато нюансів , довіреність ще більше ускладнює питання
Стильна штучка• 17 июня 2024
Ответ дляPORKA
И вчера и позавчера и еще 100 тем
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Что страх? чего вы боитесь?
Доверенность сделали и мозги не долбайте
Точная копия плова• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Їдьте сама, без чоловіка.
Чи ви військовозобов´язана?
Точная копия плова• 17 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
У снах літаєте кожного тижня?)
Стильна штучка• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Ясно-понятно))))))))))))))
Держи 5 руб иди спать
Вельми шановна• 17 июня 2024
Могу понять страх перед поездкой на прифронтовую территорию, или Харьков, и даже Херсон, Николаев.. но остальные 90% страны живёт обыденной жизнью, несмотря на тревоги, прилеты и тп.
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Куди саме?
Це неважливо , просто в мене закарбувався негативний спогад першого дня і я не хочу в нього повертатися
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляСтильна штучка
И вчера и позавчера и еще 100 тем
Моя тема єдина
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Каких нюансов?
1 поиск человека
2 договор
3 доверенность
4 сделка
Не нужно себе надумывать сложностей .
Пишите в доверенности, что доверяйте распоряжение недвигой с оплатой на ваш счёт. Так сложно?
1 поиск человека
2 договор
3 доверенность
4 сделка
Не нужно себе надумывать сложностей .
Стильна штучка• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Моя тема єдина
Ну значит с соседнего компа остальные. Какая разница
Сама не знаю
• 17 июня 2024
Ответ дляДюймовочка
Город хоть какой такой страшный?
Місто не страшне, страшне саме повернення
Ля-ля-ля• 17 июня 2024
Чим ми вам допоможемо? Побоїмось за вас? Чи скажемо не їхати і ви заспокоїтесь? Ви мала дитина?