Сама не знаю• 17 июня 2024

Страх поїздки в Україну

Питання до тих, хто виїхав на самому початку і в кого був страх перед поїздкою , ви його перебороли чи слухали інтуїцію і таки не їхали? Потрібно вирішити одне питання і я не можу себе змусити
Результат:
вже голосів: 126
47 (37.3%) Результати
36 (28.57%) Не боялася
29 (23.02%) Не їздила
14 (11.11%) Їздила попри страх
Спілий баклажан• 17 июня 2024
Ответ дляЯниЯ
Ви праві, їх дійсно скоро змінять.
⚡️ З 1 січня українців у Німеччині можуть позбавити громадянської допомоги Bürgergeld у розмірі 563 євро/місяць , — BILD

«Ми більше не повинні використовувати гроші платників податків для фінансування безробіття, а маємо дати людям роботу », – депутат Бундестагу.

Глава МВС федеральної землі Бранденбург: «Bürgergeld для українців – фундаментальна помилка та гальмо для виходу на роботу ».
Страх як рукою зніме))

ЯниЯ• 17 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Страх як рукою зніме))
Скоро дуже багато псевдо-біженців повернуться додому
Рогнеда Карповна• 17 июня 2024
Переступіть через страх. Від долі не втечеш. Як кажуть і в ложці води можна втопитися.
Пацан к успеху шел• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Ні, мої податки йдуть в місцевий бюджет
В місцевий бюджет бургомістра Тролляндії?
ПолБатона• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Моя тема єдина
Тобто в нас тут зараз нашестя жіночок, що раптом почали боятися? Ну це ж треба, яке співпадіння.
Сунуся в чужі справи• 17 июня 2024
Запомните
Страх - это НЕ ИНТУИЦИЯ!!!
Интуиция из спокойного состояния души
волосатое стекло• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Неможливості повернутися і побачити вибух
Я їх не чула, не те щоб побачити

PORKA• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Вже писала, що це ніяк не впливає на проблему , місто не страшне, страх сидить в пам´яті
Слушайте, вы писали, что работаете ?
Вот соберите денежку и сходите со своими страхами к психиатру. Хватит сюда строчить и раздражать людей.
Блакитна устриця• 17 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Могу понять страх перед поездкой на прифронтовую территорию, или Харьков, и даже Херсон, Николаев.. но остальные 90% страны живёт обыденной жизнью, несмотря на тревоги, прилеты и тп.
Чому Херсон ’даже’? В Херсоні небезпечніше, ніж в Харкові, бо орки прямо поряд, на другому березі, і дістають по місту артою((
БезникаяЯ• 17 июня 2024
Якщо боїтеся, то не їдьте!
Спілий баклажан• 17 июня 2024
Троль «боящийся»

Надо классифицировать виды
Миловидна леді• 17 июня 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а если не поедите-тогда цена?
Ну, вы хоть без еды автора не оставляйте
Червона ікорка• 17 июня 2024
А в какой город? ЗУ? Могу из Одессы метнуться на западную, от тревог отдохнуть и ваши дела порешать за договорную плату
Стильна штучка• 17 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Троль «боящийся»

Надо классифицировать виды
Троль ’всепропальщенецкий, переродившийся, стораззабаненный’
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 июня 2024
Ответ дляРокерША
В країні живе живе купа людей, якщо Ваш дім в Харківській області чи в районі наближених до бойових дій , то кожна нормальна людина буде хвилюватися. Страх що не випустять - ви що, чоловік ? До жінок ніяких питань немає , впускають і випускають. Попийте щось заспокійливе, якщо вже прям так критично.
..тут... у нас все решается за один день , и не всегда идеально.
Помните отмена відачи паспортов 23.04..все в 19:00 22.04 наказом
автор Сама не знаю • 17 июня 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
На сайті досі написано , що їх видають тим, хто подався до змін, а по факту - не видають
Нічого вдягти• 17 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Страх як рукою зніме))
Бедняги вернуться в ужасный Тернополь и Ужгород под обстрелы
Позитивна• 17 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
Складно, бо нема на місці людини, на яку можна зробити довіреність
Что сложно?
Так сложно написать в агентство недвижимости?
ПробілНеПрацює• 18 июня 2024
Ответ дляСама не знаю
тоді Вам потрібно просто наважитися. Випити заспокійливе і пережити це, тільки після цього Вашу фобію відпустить.