Їжак в панчохах• 18 июня 2024
Борги по квартплаті
Планується покупка квартири.Де можна перевірити чи є борги по квартплаті? Будинок осбб, прибудинкову перевіримо на місці.
Крим мій• 18 июня 2024
в особистих кабінетах газо- і електропостачаючих компаній, скачати останні рахунки, в них видно сальдо розрахунків. Акт звірки із бухгалтером ОСББ.
Їжак в панчохах
• 18 июня 2024
Ответ дляКрим мій
В бухгалтера осбб також є дані про борги водоканалу та теплоенерго?
Непереможна• 18 июня 2024
Коли ми купували - просили довідки від кожного надавача послуг. Хазяїн квартири поїздив, назбирав.
Крим мій• 18 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Тільки якщо бухгалтер ОСББ працює за сумісництвом у водоканалі і теплоенерго.