Їжак в панчохах• 18 июня 2024

Борги по квартплаті

Планується покупка квартири.Де можна перевірити чи є борги по квартплаті? Будинок осбб, прибудинкову перевіримо на місці.
Николай-b526• 18 июня 2024
как где? потребуйте справки об отсутствии задолженности....

Творческий типаж• 18 июня 2024
В приват24, например
Murzeelka• 18 июня 2024
В моно показывает
Крим мій• 18 июня 2024
в особистих кабінетах газо- і електропостачаючих компаній, скачати останні рахунки, в них видно сальдо розрахунків. Акт звірки із бухгалтером ОСББ.
автор Їжак в панчохах • 18 июня 2024
Ответ дляКрим мій
В бухгалтера осбб також є дані про борги водоканалу та теплоенерго?
Непереможна• 18 июня 2024
Коли ми купували - просили довідки від кожного надавача послуг. Хазяїн квартири поїздив, назбирав.
Крим мій• 18 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Тільки якщо бухгалтер ОСББ працює за сумісництвом у водоканалі і теплоенерго.