Дюйм оф о4ка• Изменено 19 июня 2024
Кухня- ставити сушарку в нижній видвижний ящик чи зверху в шафку?
Якщо планується для подобової оренди
Дуже дякую всім за реакції. Допоможіть зробити правильне рішення
В мене кухня велика, але верхні шкафчики не хочу. Там нема що зберігати тим хто на добу приїжджає
Але в той самий час цікавить як буде в користуванні тим нижнім видвижним ящиком?
Я відразу подумала про дітей, що зможуть бити тарілки
дамаБезСобачки• 19 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ага.. а тут за гостями подобової оренди не прослідкуєш
Я ще боюсь щоб вони з залишками їжі посуд в посудомийку нн ставили
Для цього мають бути нормальні гості і аренда не за 3 коп.
Дюйм оф о4ка
• 19 июня 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Дуже. Ми і спальню у нього замовляли. І друзям рекомендували.
Він в інстаграмі є #shimkokitchen. Там всі його роботи, і наша кухня теж.
Це його Сергій чи Антон звати?
Дюйм оф о4ка
• 19 июня 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ось чашки з ПММ витягла деякі, поставила.
Дуже класно
Я мрію і вдома так зробити) скажіть а він у відрі робить , показує смєту та ще мабуть додає наприкла 35% ?
Чи навмання ціну каже і ви тіпа погоджуєтесь?
Ответ дляосень харашо
Тоже правильно. Но воду с поддона люди не будут выливать, если во встроенной
И будет мебели хана.
Согласна с настольной.
И будет мебели хана. Согласна с настольной.
И вонь и плесень заведеться. И заморочка уборщице. И что будут виготавлевать на суточной аренде? Ну если не для сдачи для більших гулянок. А так просто килимок для сушки
Дюйм оф о4ка
• 20 июня 2024
Ответ дляsvetolino
А що проблема вилити воду з піддона? Там не зручно?
Бодіпозітівна• 20 июня 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дуже класно
Да вже не пам´ятаю. Точно не відразу ціну називав, прораховував. Проект спочатку малювали, коректували. Фурнітуру він blum ставив, але можна було і дешевшу за нашою вимогою.
Витяжка в нас вже була, він під неї всю геометрію шкафчика досконало робив.
У нього є офіс, де можна вибрати всякі рейки, механізми.
Підраховує кінцеву вартість до того як запустить все в роботу.
Стільницю ми самі в Віярі вибрали, йому лише назву скинули, яку хочему.