Скіфська пектораль• 20 июня 2024
Договір переуступки на квартиру, хто розбирається?
Якщо я наприклад, придбала квартиру на етапі будівництва, оплатила 100% , вона ще не здана в експлуатацію, але хочу по договору переуступки передати її дочці. Сплачується якась комісія чи податки ?
Скіфська пектораль
• 20 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Залежить від договору та забудовника
Якщо в договорі нічого не прописано про це ? І договір переуступки можна оформити на будь якому етапі будівництва?
Маю декілька думок• 20 июня 2024
Зараз багато, хто побить переуступку.
Зверніться в центральний офіс продаж і вони вам точно підкажуть.
ДелиВерка• 21 июня 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Там повинно бути щось про цесію. Або ж забудовник такого не передбачив. Але це тільки до нього.