Тумба-юмба• 20 июня 2024

Як купити ZARA через Ukraine Express? Який трек-номер вносити в кабінет?

1) Чи треба додавати трек-номер замовлення з e-mail у кабінет Ukraine Express? Якщо правильно зрозуміла інформацію на відео з Ютуб, то по ZARA нічого не потрібно робити, нічого не вносити в кабінет? Приходить фото замовлення від Ukraine Express і тільки тоді з цього фото я маю переписати вже змінений трек-номер у свій кабінет? Не зрозуміла

2) Якою карткою краще оплачувати замовлення на сайті ZARA? Чи треба заводити картку у валюті магазину, в евро? Чи підійде для оплати інтернет-картка ПриватБанку? Чи краще універсальна чи платіжна? Чи краще PayPal?
Я тут Живу• 20 июня 2024
Вы откуда заказываете? Из какой страны? А через украинский интернет магазин почему не хотите?
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Испания
Я тут Живу• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Испания
Попробуйте через Мист Шопинг заказать. Я так заказывала, платила гривневой картой Универсальна от Привата.
Стигла полуниця• 20 июня 2024
Трек додавати не потрібно, бо той, що надає Зара не збігається з треком, який потім зʼявляється у вас в кабінеті. Ви потім просто додаєте опис: ціна, інвойс і т.д
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Тобто замовляю на сайті ZARA.
Далі пишу назву товару в кабінеті Ukraine Express?
Копіювати назву товару з сайту? А якщо в одному замовленні декілька речей, всі вписувати в опис?
Який URL? Це посилання на товар на сайті? Якщо їх багато?
Де брати інвойс?
Далі Ukraine Express додає фото посилки з якого я переписую трекінг-номер у кабінет?
naxodki_youtube• 21 июня 2024
Zara Испания 👉
naxodki_youtube• 21 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Тобто замовляю на сайті ZARA.
Де брати інвойс?
просто декларуєте - ’одяг’ і суму, і при потребі завантажуєте інвойс
naxodki_youtube• 21 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
в Іспанії вибір більше і ціни в сейлі краще
Заліковий троль• 21 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Тобто замовляю на сайті ZARA.
Де брати інвойс?
В кабінеті ви вносите загальні дані.
•Назва товару загальна: Одяг, Аксесуари, Косметика і т.д.
•Ціна загальна за все замовлення.
•Ячейку URL пропускаєте.
•Спосіб доставки.
• Завантажуєте файл в форматі pdf вручну, так як від Zara на електронну пошту не приходить інвойс в тому вигляді, який вимагає Ukraine Express.
На сайті Zara є можливість завантижити квитанцію. Показала на фото. Зберігаєте її В потрібному форматі і в кабінеті приєднаєте, коли реєстуватимете трекін-номер.
• трекінг номер візьмете в листі, який прийде на пошту від кур´єрської служби. Дивіться уважно, там потрібно буде переходити за посиланням, щоб його побачити.
автор Тумба-юмба • 22 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
В кабінеті ви вносите загальні дані.
•Ціна загальна за все замовлення.
•Ячейку URL пропускаєте.
•Спосіб доставки.
Дуже дякую за розгорнуту відповідь 🙏🏻🧡 Тобто по магазину ZARA замість інвойсу завантажувати файл pdf з квитанцією?
автор Тумба-юмба • 22 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
В кабінеті ви вносите загальні дані.
•Ціна загальна за все замовлення.
•Ячейку URL пропускаєте.
•Спосіб доставки.
Підкажіть, будь ласка, якою карткою краще сплачувати на сайті ZARA Іспанія?
Чи підійде інтернет-картка ПриватБанку? Чи краще звичайна платіжна чи універсальна?
Чи є різниця гривнева картка чи еврова?
Чи взагалі краще PayPal?
Заліковий троль• 22 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Чи є різниця гривнева картка чи еврова?
Чи взагалі краще PayPal?
Коли дійдете до оплати вам запропонують варіанти. Я сплачувала звичайною гривневою Приват мастеркард.
автор Тумба-юмба • 22 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Дуже дякую за допомогу 🙏🏻🧡 Зареєструвалась ще в інтернет-магазині ZARA Португалія. Під час реєстрації вводила свій український номер телефону, щоб на нього надійшов код верифікації. Далі на сайті ZARA Португалія заповнила адресу: скопіювала інформацію з адресою складу Ukraine Express та їх португальським номером телефону. Після цього ZARA почала вимагати код верифікації з португальського номера. Але як мені його здобути? Чи можна тепер замовляти із сайту ZARA Португалія чи це кінець?

Чи можна в адресі INVOICING на сайті ZARA залишити свій український номер телефону, щоб акаунт був верифікований? А адреса доставки вже буде з португальським номером.
автор Тумба-юмба • 22 июня 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
Zara Испания 👉 https://youtu.be/GW530uyGNXY
Дякую за відповідь!! 🙏🏻🧡 Зареєструвалась ще в інтернет-магазині ZARA Португалія. Під час реєстрації вводила свій український номер телефону, щоб на нього надійшов код верифікації. Далі на сайті ZARA Португалія заповнила адресу: скопіювала інформацію з адресою складу Ukraine Express та їх португальським номером телефону. Після цього ZARA почала вимагати код верифікації з португальського номера. Але як мені його здобути? Чи можна тепер замовляти із сайту ZARA Португалія чи це кінець?

Заліковий троль• 22 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба

В мене досі просить номер телефону для верифікації як на іспанській версії, так і на польській.
Я просто ігнорую.
Заліковий троль• 22 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Інвойс це і є квитанція, рахунок..
Але перешліть додатково і електронний лист оповіщення від ZARA, де є найбільше інформації про вашу покупку. Хоч це в ситуації із ZARA вже не обов´язково, але я обираю на свій погляд найінформативніший і пересилаю. Не завадить. )
Для перевізника важливо бачити номер замовлення, товар і ціну, загальну вартість, всі дані про клієнта , особливо номер клієнта .
автор Тумба-юмба • 22 июня 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Я просто ігнорую.
Як довго у вас існує акаунт без верифікації? На якійсь гілці писали, що можуть видалити неверифікований. Може причина видалення могла бути і інша, але так написали..
Заліковий троль• 22 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Рік