Весняний Марафон• 21 июня 2024

Что делать с квартирой? Там недоделан ремонт

Осталось покрасить стены, установить розетки, сантехнику, двери. Сантехника, двери все там это стоит в квартире. Риелтор говорит задорого не продать, будут хотеть купить по цене как от застройщика, я на это не готова. Там очень дорогой ремонт, двери, сантехника, все очень дорогое, новый жк, место идеальное. Но жить я там не буду, неизвестно вернусь ли я в Украину вообще, пока война я точно не вернусь. Стоит она у меня без дела, только за коммунальные плачу. Как правильно поступить?
Вбигудях• 21 июня 2024
Послать нахер этого риелтора и продавать самой. Двери поставьте и сантхнику.

МатьЧасть• 21 июня 2024
Ответ дляТрохи злякана
Мы сами искали без риелтора, но когда нашли свой идеальный вариант, то согласились и с ним. А автору меньше головняка.
У автора головняк, что цену ей сбивает Риелтор. Потому, если хочет по своей цене продать, то нужно что-то менять. Или риелтора или вообще без него. Других вариантов тут нет
Вбигудях• 21 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Чудно) только сегодня разговаривала с риелтором и она мне вешала лапшу что отремонтированные никого практически не интересуют)
Они мастера лапшу вешать
Трохи злякана• 21 июня 2024
Ответ дляМатьЧасть
Согласна, эта риелтор дурновата, раз пытается ей такую лапшу навешать
df364tye3• 21 июня 2024
не продавайте ,,,
одесса была, есть и будет ,,,
все что вы сделали и купили , каждый день дорожает ,
что, вам даст 55т ,,,
коммуналка , сколько выйдет , если не жить, не пользоваться ,,,
судя по всему коммуналка для вас не треть от дохода ,,,
продать качественную, хорошую квартиру одессе порту , за любую , что бы что ,,,
Морская свинка• 21 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Одесса, она небольшая 48 кв. Я вбухала в тот ремонт 17 тысяч, сантехника на 4 тысячи $, 2 двери , каждая по 800 $ риелтор ставит цену 55-58
Долелывать я там ничего не хочу
А в чем вопрос хоть эти двери уже поставить?
Мама Никитки-2• 21 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Долелывать я там ничего не хочу
Виставте на продаж свою сантехніку за 4 тис.
Я навіть не розумію шо у вас там за унітаз і ванна за таку ціну? Джакузі фірми джакузі?

df364tye3• 21 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
пол цены от заплаченного ,,,
Мама Никитки-2• 21 июня 2024
Ответ дляdf364tye3
пол цены от заплаченного ,,,
Хай обирає, їй їхать чи шашечки?
А взагалі в мене пазли не зійшлися. Однушка і унітаз за 2 к$.
Додекаэдр• 21 июня 2024
Ставить свою высокую при высокую цену...реелтора не слушать
Дівчина заглядєніє• 21 июня 2024
Ох, нещодавно дивились квартиру, теж ріелтор носився з тими ’дорогими дверьми’, а по факту фільончаті, дерево геть застарілого забарвлення, що ні до чого не пасує, з матовими скляними вставками 🤪. Та й усе інше ніби дороге, але так по дешманському оформлене...відмовились, бо платити тільки за ’дорого’ але без смаку та затишку - ну його, нам же там жити, можливо до кінця життя.
Я до чого: краще не закінчувати ремонт - бо не окупиться 100%, вгодити важко а гемор по ремонту ще той. Змиритись, що за повну ціну вже закуплене ви не відіб´єте, але якщо дешевше, то вже закуплене й доставлене у квартиру, це навіть плюс до привабливості. Ну і вирішити, що вам вигідніше - притримати, чи продати зараз явно дешевше ніж бажається, але з відчуттям, що здихались і не переживаєте, що з квартирою щось станеться. Одесу таки колупатимуть, як буде цілий будинок, то після війни явно буде дорожче, але ж але.. та може й ви захочете ще повернутись 🙄
Видящие_помогите• 21 июня 2024
автор, якщо ви забезпечена і впевнені в своєму заробітку, що ви заробите, то продавайте і не робіть собі кожний день моральний вред, заробите ще більше, як захочете. А вам там квартира нерви псує, двері продайте на олх або залишайте там. Якщо осколком повридять ремонт, то вам буде ще складніше. Не жалійте тих грошей що втюхали, може ви ще молода і у вас купа часу щоб ще заробити нових грошей і зробити собі затишок і забути.
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
В мене ремонт в двушці 56 кВ вийшов 40 тис, і це без меблів. Ви ж розумієте, що не всі ремонти однакові. 17 це ще навіть дуже бюджетно
Ви ж розумієте що майстри різні, як і ціни на їх послуги. З тих хто може платити і це демонструє, пишається цим, беруть втричі дорожче.))
Пацелуйнитуда• 21 июня 2024
Автор, ціну призначаєте ви, а не ріелтор.
Ви його думку вислухали, а ціну ставте таку, яка би вас задовольнила.
Квартира все одно стоїть, не здається.
Я вважаю, що треба зробити так:
Подивитись ціну за квадрат у вашому ЖК за чорнову квартиру, наприклад, це буде 1000 доларів.
У вас 48 квадратів, значить до 48 тисяч додаєте свої витрати, наприклад 17 тисяч.
Виходить 65 тисяч. Додати можна ще 1-2 тисячі на торг. Я приблизно рахую, для прикладу, цін в Одесі не знаю!
Далі важливо зробити гарні фото.
Можна це все організувати віддалено. Нехай прийде фотограф у час, коли гарне світло. Зробить класні фотки, тим паче, що у вас там частковий ремонт.
Далі даєте ріелтору фото і ціну - нехай працює. Якщо вам з ним складно, він вас в чомусь переконує - просто зверніться до іншого.
Підуть покази - можливо знайдуться люди, яким ваш незакінчений ремонт припаде до душі. Що ви втрачаєте? Пару тисяч гривень на фотографа? Ви продажем їх окупите сповна.

Ще один момент. Не забувайте про податок з продавця, якщо квартира у новобудові менше трьох років. Якщо у вас продаж, а не переуступка, там 5% з суми договору державі треба сплатити. Ще 1,5% військовий збір (він для всіх). Тож рахуйте добре)
задумчивая мордочка• 21 июня 2024
Ответ дляВбигудях
Они мастера лапшу вешать
Она меня практически убедила что моя квартира с хорошим ремонтом в хорошем ЖК не такая уж и хорошая. И вся техника которая остается не очень то и нужна людям. И мой телевизор на пол стены не нужен, вот если бы их было два… ну и так далее. Спасибо за тему, если честно аж как то я разозлилась по хорошему. Поговорим с ней сегодня теперь
А я з косою• 21 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Долелывать я там ничего не хочу
Ну вам еще хорошую цену ставят
Inconvenient• 21 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Почему не сменить риелтора, если она вам лапшу на уши вешает ? И автор же тоже может спросить еще нескольких риэлторов? Ее риелтор, наверное, понимает, что в Украину ей ездить сложно и пользуется этим
ХтоЯкщоНеЯ• 21 июня 2024
Ответ дляА я з косою
Ну вам еще хорошую цену ставят
у мене сусідка на початку місяця купила в Одесі квартиру, відносно у новобудові. квадратура десь така ж як у автора, 2 кімнати. з ремонтом, меблями і технікою. 56к. шукала саме такий варіант, бо нема часу і бажання возитись з ремонтами
Меня не звали• 21 июня 2024
Ответ дляБайрактарна

В однушка 17 косарей убиенных енотов... Вот это прораб на вас заработал...
Вы давно ремонт с нуля делали?

задумчивая мордочка• 21 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Да мне их несколько звонили. Одна прям агрессивная какая-то, ее я сразу отмела. Еще две нормальных девушки, и эта вчера позвонила и разговор завязался и давай она меня убеждать, что формат заходи и живи как то не пользуется спросом…
Жінка з перцем• 21 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Значить в неї є якісь знайомі, що шукають купити і вона їм ціну збиває. Або нижча ціна, швидше продасть, швидше заробить.
Inconvenient• 21 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Это немного, нужно, как я понимаю, с несколькими десятками переговорить, чтобы найти более-менее компетентного и не жулика. А те 2 нормальные девушки что говорят? И, может, лучше заплатить каким-то знакомым, чтобы они показывали, а не риелторам, которые сбивают цену. Заходи и живи пользуется спросом. А 2 телевизора - звучит как анекдот. Для чего с ней говорить?
Чижик Пижик• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Ну як ви собі це уявляєте, з одних беруть тисячу, а з других три при однаковій якості робіт? Якість робіт визначає ціну. Є медіана ціни, на яку орієнтуються, і дешевше-дорожче в залежності від майстерності. А що це означає демонструють, пишаються? Треба казати, що не маю грошей, зробіть безкоштовно в новобудові бізнес класу?
Тролю як можу• 21 июня 2024
Коли жили в однокімнатній квартирі, купили кушетку ікеа. Вона легко висувається , робиться двохспальним ліжком. Головне, що спиш на матраці, спина буде в порядку
Тролю як можу• 21 июня 2024
Вибачаюсь, не в ту тему написала
задумчивая мордочка• 21 июня 2024
Ответ дляТролю як можу
Вибачаюсь, не в ту тему написала
Ну и что? Нам тоже интересно) классная кушетка