Ms. Откровенность• 21 июня 2024
обміняти 100-200 уе чи трохи влізти в кредитний ліміт? що б обрали?
Результат:
вже голосів:
69 (71.88%)
ліміт
22 (22.92%)
обмін
5 (5.21%)
свій варіант
Ms. Откровенность
• 21 июня 2024
Ответ дляМать драконов
Как они у вас завалялись 200$ с таким мышлением
відкладую стабільно кожен місяць. але в цьому місяці потрапила до лікарні
Уси Пуси• 21 июня 2024
Ответ дляМать драконов
Так завалялись же не 200 долларів.
Це те що планується конвертувати в гривню
Мій не такий• 21 июня 2024
Я пользуюсь кредиткой в таких случаях, потом погашаю. Потому что мне так проще, если я обменяю, то обратно уже не верну, а кредитка хочешь не хочешь - погасишь
Уси Пуси• 21 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Як буде чим кредит віддавати, то обрала б кредит
Так зарплата ж через неділю
Мать драконов• 21 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Ок, значит если есть возможность откладывать, то можно легко влезть в кредитный лимит с умом, чтоб не вылезти за льготный период.
Ну вдруг не получится погасить до 25 июля, тогда поменяете $
Ms. Откровенность
• 21 июня 2024
Ответ дляМій не такий
в мене зп то в уе ... але не хотілось зайві на обмін...
думала недільку потримають в лікарні.. а лежала довше
Молчалка• 21 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Тоді кредит.
Якщо у вас в наступному місяці буде надходження на карту, яке перекриє хоча б обов´язковий платіж - то це має сенс.
Мені прийшлось взимку влізти в кредитний ліміт -20 тис грн. При ЗП чистими в 16 тис. Вже погасила. Залишаючи на оплату кредита по 4-5 тис в місяць. І це було безпроцентно. Бо розплачувалась картою виключно в магазинах. Нал не знімала.
На циголках• 21 июня 2024
Ответ дляМій не такий
Привіт сестро
Мама фіфті цента• 21 июня 2024
Ответ дляМолчалка
Тоді кредит.
Я зимою лікувалася, на кредитці було мінус 25 тисяч гривень, при зарплаті мінімалку. Зараз трохи зменшила, але проценти величезні.
Жена аллигатора• 21 июня 2024
Користуюся кредиткою, щоб нічого не міняти. Зп потім закриваю одразу
Молчалка• 21 июня 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Бо ви не гасите з кожної ЗП кредитний ліміт.
В мене кожного місяця поступали гроші, які гасили повністю використаний ліміт. Але щоб прожити місяць - я по новому влазила в ліміт.
Але завдяки такій схемі в мене кредит вийшов безпроцентний.
Грабля• 21 июня 2024
Ответ дляМолчалка
Как она может погасить?
В лучшем случае год жёсткой экономии.
Но да, нужно ложить всю ЗП, 5-6 тыс, , а потом платить в магазинах кредиткой, чуть процент будет ниже.
Упругая попка• 21 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Що значить зайві? Щоб закрити кредитку вам все одно треба буде міняти зарплатні долари на гривні, але з оплатою %%
Мама фіфті цента• 21 июня 2024
Ответ дляМолчалка
Гашу два рази на місяць, але інколи знімаю трохи, гривень до 500, тобто трачу на ліки чи продукти
Мама фіфті цента• 21 июня 2024
Ответ дляГрабля
Как она может погасить?
В лучшем случае год жёсткой экономии.
Да, кладу з своїх 6 тисяч десь 3 щомісяця.