Капі_бара• 21 июня 2024

Подарунки першокласникам

Що дарували чи будете своїм першокласникам від батьківського комітету на 1 Вересня? Нічого символічного, окрім якихось пряників в голову не йде
Jul_L• 21 июня 2024
Ничего. Только от семьи подарки.

coloritka• 21 июня 2024
Нічого.
Наша вчителька просто пекла хліб коровай і пригощала дітей
Zelenkа• 21 июня 2024
Напечіть собі тих пряників і наїжтесь. Батьки самі розберуться, що дарувати своїм дітям.
Біллі Рубіні• 21 июня 2024
Понеслась
irina _d• 21 июня 2024
Впечатление, что у родительских комитетов навязчивая идея постоянно собирать деньги на что-то)
Аноним Первый• 21 июня 2024
Не треба нічого!
І пряників теж🫠
автор Капі_бара • 21 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...

Zelenkа• 21 июня 2024
Ответ дляКапі_бара
Удалено администрацией...
В дзеркало фукни😁
А що не так? Від безділля рве кришу, але хоч на щось треба зібрати? То хто фу?
Zelenkа• 21 июня 2024
Ответ дляirina _d
То шизофренія. Я не жартую, це психічне щось у мамок.
Аноним Первый• 21 июня 2024
Ответ дляZelenkа
+
nova_mama• 21 июня 2024
Нарешті і менший вступив до ліцею, де немає батьківських комітетів і зборів.
Ні на шафки, ні на штори, ні на прянички.
Ніяких святкувань третього понеділка місяця і т.п.
Є щомісячний внесок у фіксованій сумі, всі питання вирішуються без батьків.
Старший там вже три роки провчився і це реально насолода.
Єдине, про що голосують батьки, це локація наступної екскурсії для дітей.
Ирина_Конор• 21 июня 2024
А обязательно? Зачем это нужно?