ТАЗератти• 21 июня 2024
Хочу поднять аренду.
Сдаю за 7 в Вишнёвом. Но смотрю, что это вообще дёшево. Хочу поднять до 9. Нормально?
Анонимба• 21 июня 2024
Це однушка?
Ми орендуємо мінідвушку у Соф Борщагівці зі свіжим ремонтом, індивідуальним опаленням та повним комплектом побутової техніки (посудомийка, кондиціонер) за 12 тис
Якщо у вас не автономне, то це дорого для Вишневого
ТАЗератти
• 21 июня 2024
Ответ дляАнонимба
Це однушка?
Так, однушка, 43 метри, кімната 18, кухня 10. Опалення автономне, котлом.
Що дорого, 9?
Анонимба• 21 июня 2024
Ответ дляТАЗератти
Що дорого, 9?
Я міркую як людина, яка орендує зараз))
Я би вже докинула 2-3 тисячі та отримала комфортніші умови. Тим паче, що поруч з Вишневим повно новобудов.
Бавовнятий Пупс• 21 июня 2024
Здаю двушку переселенцям, центр України, ремонт трохи гірший вашого, підняла в цьому році на 500грн до 7000.