Хтось робить томлені?
Ответ длячаревна
Я братла филе, резала его, соль, перец, зелёные яблоки на 4 части и в рукав и в духовку, вкусно.
Утинное филе, не индюшку.
Гомилку индюшью только на холодец брала, чтоб мяса больше было
Утинное филе, не индюшку.
Ну качка з яблуками то класика, завжди смачно
Ответ дляRoni-Verona
Я вирізаю кістку і мариную: сік апельсина, соєвий соус, мед дюж.гірчиця.
А ці стріли?
Roni-Verona• 21 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ці стріли?
Теж виймаю, якщо якусь не вдається витягти, то вже залишаю, але зазвичай вдається витягти всі. Тоді воно і промариновується краще і запікається швидше, там такі кістки грубі не має сенсу їх пекти, ну це як для мене
Ответ дляВера
Делала в рукаве, нормально, но эти кости потом выбирать, поэтому не беру больше.
В нас просто вибір частин індика не великий то я беру що є + тут він дуже дешевий, а ми любимо індичку