Love_Love_Love_• 21 июня 2024

Як ви готуєте індичі гомілки?

Хтось робить томлені?
чаревна• 21 июня 2024
Я братла филе, резала его, соль, перец, зелёные яблоки на 4 части и в рукав и в духовку, вкусно.
Утинное филе, не индюшку.
Гомилку индюшью только на холодец брала, чтоб мяса больше было

автор Love_Love_Love_ • 21 июня 2024
Ответ длячаревна
Утинное филе, не индюшку.
Ну качка з яблуками то класика, завжди смачно
Roni-Verona• 21 июня 2024
Я вирізаю кістку і мариную: сік апельсина, соєвий соус, мед дюж.гірчиця.
автор Love_Love_Love_ • 21 июня 2024
Ответ дляRoni-Verona
А ці стріли?
Roni-Verona• 21 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ці стріли?
Теж виймаю, якщо якусь не вдається витягти, то вже залишаю, але зазвичай вдається витягти всі. Тоді воно і промариновується краще і запікається швидше, там такі кістки грубі не має сенсу їх пекти, ну це як для мене
ginora• 21 июня 2024
Не готую, бо оті пласкі кісточки все портять
Вера• 21 июня 2024
Делала в рукаве, нормально, но эти кости потом выбирать, поэтому не беру больше.

автор Love_Love_Love_ • 21 июня 2024
Ответ дляВера
В нас просто вибір частин індика не великий то я беру що є + тут він дуже дешевий, а ми любимо індичку