Бокс-орун• Изменено 21 июня 2024

Школа Оптіма плюси і мінуси

Цікавить питання соціалізації дитини,яка навчається в дистанційній школі, наскільки організованим має бути підліток для такого навчання, де взяти спілкування з однолітками(крім курсів з англійської гуртків очних немає, тільки онлайн).
Чи не буде дитина ізольована від спілкування, чи не приведе ця самотність до депресії?
Розкажіть, будь ласка,свій досвід з цього питання.
Небалувана Галя• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Я не шукаю друзів, а тільки можливості в спілкуванні, боюся ізолювати і погіршити проблему
шукати творчі гуртки - літературний, художній, такі, де є спілкування під час процесу.

Небалувана Галя• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Переживаю,бо в такому підлітковому віці спілкування живе надважливо, а його і зараз немає,а так з дистанційним взагалі буде важко
2 роки ковіду, 2.5 вторгнення - немає у них вже тяги до реалу, все життя в телефонні - там і кохання, і зради, і дружба
автор Бокс-орун • 21 июня 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Можливо у когось і так, у сина взагалі нічого і нікого,якась ізоляція повна
Розумна Губка• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
А в якому ви місті?
автор Бокс-орун • 21 июня 2024
Ответ дляРозумна Губка
А в якому ви місті?
В Києві
Апрель Ивановна• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
В Києві
В Киеве полно офлайн активностей для оптимистов и даже офлайн-пространство есть.
Розумна Губка• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
В Києві
Може в іншу школу перевести? Ми переїхали через війну, так у дочки новий клас супердружній. Просто небо і земля порівняно з тим, що було раніше.
В Києві у Оптіми й оффлайн зустрічі є начебто.
Але може вашій дитині просто воно не треба? Не всі хочуть тої соціалізації, є люди, котрим краще на одинці з собою.

автор Бокс-орун • 21 июня 2024
Ответ дляРозумна Губка
Так,читаю вже про офлайн зустрічі в оптімі.
Інший клас не варіант, шукаю по-перше якість навчання, багато чого передивилася, складно знайти якісне. Зараз син в приватній школі, вже переходили з державної. А соціалізація вона необхідна для підлітка (він не проти друзів і посиденьок,кіно/піца,погуляти,але щось навколо немає бажаючих, усі по два розбилися і чогось компанія не виходить у них)
Розумна Губка• 21 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Я усіх своїх здаю у фізмати державні. Це найсильніші школи. Часу у дітей вдосталь, встигають і гуляти, і гуртки відвідувати. І діти на одній хвилі +/-
В Києві вибору вдосталь. В інших містах все набагато складніше.
Сегодня я не я• 22 июня 2024
Мой учится онлайн в обычной школе. Для онлайн обучения ребёнок однозначно должен быть организован и мотивировать. По-другому это трата времени.