ЛеньГуглить_правда• 21 июня 2024

Порадьте перезаряджувані пальчикові акумулятори АА?

Щоб недорого і норм. Щоб в настінні часи, в пульти, в табло різні, в мишку використовувати.
Достатньо 2шт, але можна і 4 якщо ціна не сильно дорога
Бла бла бла• 21 июня 2024
їх ера вже в минулому

Джонсонюк• 21 июня 2024
Znter. Не знаю, чи це дорого, але ми підсіли на них
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляБла бла бла
їх ера вже в минулому
я рада за Вас, але в мене певна техніка на них.
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
https://rozetka.com.ua/ua/191341858/p191341858/ - 400грн за штучку
МинерАлочка• 21 июня 2024
Послушаю. Нужны такие для массажера для лица. Одноразовые дорого выходят. Каждый раз менять после сеанса
Джонсонюк• 21 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Одноразові вийдуть дорожче, ще й утилізувати треба правильно, а не просто викинути в смітник. Питання утилізації для мене не на останньому місці.
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляДжонсонюк
я в Києві - у будь якому супермаркеті і навіть біля конєржки є коробочка для збору на утилізацію

Коханозадовільна• 21 июня 2024
Недорого не будет норм.
Но в пульты - зачем?... Обычной батарейки хватает на годы.
Джонсонюк• 21 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я теж в Києві і про коробочки знаю. Я кажу про те, що є різниця викинути в ту коробочку 50 батарейок чи одну. Тому готова одразу заплатити 400грн за перезаряджувану батарейку, а не купувати їх щомісяця і викидати
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня 2024
Я брала на розетці Enerlight у зубні щітки, зарядки вистачає на місяць і недорого. Зарядний пристрій з аліекспрес. Сестрі брала Esperansa. Не скаржиться. Головне брати більшу ємність.
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
ну Вам як раз треба інші акумулятори. в мене для годинника на півроку, в табло тренажеру 2шт - на 3 роки) пульт - на 3 роки)
тож, мабуть куплю просто батарейки
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Недорого не будет норм.
от і я прийшла відповіді 11 до висновку що купити батарейки краще
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
а який саме зарядний пристрій? бо моєму 15 роеків вже))
Мадам Тю-лю-лю• 21 июня 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Якщо він працює, то й користуйтеся. Да якийсь недорогий брала, туди можна і мікропальчик ставити і звичайні пальчикові. У мене на 2 аккумулятори, бачила на 1 та на 4 шт.
автор ЛеньГуглить_правда • 21 июня 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
ясно. дякую