Я тут Живу• 21 июня 2024
Купила стегна курячі по 87 грн, без акції, довго будуть такі ціни хто знає?
Давно їх не купляла бо були по 120(( от думаю чи може взяти заморозити їх, але не знаю чи варто бо світло вимикають, але ціна більш менш подобається
НеКонец-Света• 21 июня 2024
Так пару недель назад в сильпл были по 69.99. раз а месяц стабильно неделя акции на них
Дую на вітер• 21 июня 2024
Ответ дляМЧСница
я ще в 2022 році все закупила й заморозила
Господи, оно ж уже несъедобное стало…
Я тут Живу
• 21 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Не підкажете в який тиждегь зазвичай? Сільпо від нас далеко, але за такою ціною я б сходила