Апрель Ивановна• 23 июня 2024
Не можу завагітніти. Переживаю
Мені сьогодні 35 , маю сина 10 років . І за 10 наступних років жодної вагітності не настало . Робила купу діагностик , аналізів і все ідеально . Чоловік той самий , здоровий . Я мрію , марю дитиною останній рік прям дуже !
Час піджимає і починаю панікувати . Сьогодні дн а реву як дурна .
Дівчата , розкажіть свої історії , бажано з хепі ендом
Обнимашкина• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Гроші є , дуже хочемо немовля .
сегодня деньги есть а завтра их нет
Леопардові панчохи• 23 июня 2024
Ответ дляОбнимашкина
не смущает война и будущее? Экономика и тп
Ну и тяжело по возрасту это всё
Автор може жити не в Україні.
35 це не вік щоб тяжєло)))
Обнимашкина• 23 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Автор може жити не в Україні.
35 це не вік щоб тяжєло)))
как сказать, у меня сестра родила 3го в 36. Имела няню и очень всё было тяжело; я уже молчу что ты привязан и связан
Ну каждому своё
Леопардові панчохи• 23 июня 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ну каждому своё
То від людини залежить. Страдаліцу можна і в 25 включити)) при наявності фінансів ти не звязаний))
Гербарія сушу• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А про що я можу переживати ? Ви так говорите , ніби це не важливо .
Вы наверное не в Украине? Раз больше не о чем переживать.
Носки на подтяжках• 23 июня 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ну каждому своё
Нічого складного , це взагалі не той вік,щоб через нього були якісь проблеми
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Спробуйте таки до репродуктолога походити з чоловіком. В мене знайома є,діти в один клас ходили,я бачу,шо вона старша,ми після урокків разом гуляли компанією.а потім озвучила,шо їй 53,я думала-45..також народили першу дитина зразу після одруження,а потім 20+ років не вагітніли,хоча здорові обидва. Старша донька вже універ закінчувала,народили ще хлопчика. Це така радість батькам,така рушійна сили і далі жити,працювати,бути щасливими
Ходимо , поки без результату
Чучало яблуні• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Гроші є , дуже хочемо немовля .
Если есть , в чем проблема сурмама , если у вас так уж критично
Знакомой : 30 тыс уе обошелся ребенок
ПробілНеПрацює• 23 июня 2024
Автор, першу дитину від першого чоловіка народила в 23роки. В 30 зустріла другого чоловіка, довгий час планували дитинку: були і завмерлі, і позаматкова, але невтрачала ні віру, ні надію. В 37 я народила сама здорового хлопчика, зараз мені 39 і скоро народжувати другого синочка!! Головне вірити, бажати і відпустити ситуацію!! Можете? Хочете? Народжуйте!
Всім, хто хоче написати про війну/не на часі/буду схожа на бабусю - не судіть по собі!!
Белая и пушистая• 23 июня 2024
С днем рождения!!!!! Подруга с амг 0,1 забеременела! Все возможно ❤️
Завжди мало• 23 июня 2024
Автор, а трубы на проходимость проверяли?
Что показал АМГ?
У меня подруга с вторичным бесплодием неожиданно забеременела через 15 лет после первого.
С Днем Рождения и пусть скорее мечта исполнится.
Что показал АМГ?
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляЗавжди мало
Что показал АМГ?
Одна труба плохо проходима , вторая хорошо проходимая .
Амг высокий