срочно! допоможіть з питанням чи може дитина пропустити 7 клас і одразу піти до 8, в Україні,якщо вона здасть на відмінно контрольні .Може в когось таке було, підскажіть.
double-mama• 23 июня 2024
Це називається екстернат. Дитина здає екзамени за 7 клас і приймається рішення про зачислення її у 8
Kot_v_meshke• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
і ще питання якщо дитина здасть на 9,8 не на 12 і не на 11 то її не приймуть до наступного класу?
Я думала, що у вас вундеркінд.
То вам у школі треба питати і домовлятися. Якщо дитина посередньо тягне програму, як ви збираєтесь здавати екзамени екстерном?
double-mama• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
дякую, а в Україні це можливо? чи це в інших країнах
Я пишу саме про Україну,як вирішують у інших країнах, я не знаю
Kot_v_meshke• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
я цікавлюсь, ти хто знають і кого вже таке було
В моїй юності подружка екстерном закінчувала школу, в Києві. Можно так, але вона світла голова і відмінниця.
Kot_v_meshke• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
зрозуміло, з якого класу воно кінчила школу ?
Напевно з 10. Вона вже вступила, а ми ще вчились.
Культ Інтелекту• 23 июня 2024
Знаю, що на екстернаті є можливість здавати навчальний рік за пів року й деякі учні за один рік закривають два навчальні роки
Анечка1979• 23 июня 2024
Автор. Одна сторона- це ваше бажання. Інша сторона- бажання школи. Чи погодиться школа на таку форму навчання, чи захочуть вчителв займатися вашими контрольними серед навчального року. Чого ви не питали все це до канікул
Анечка1979• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
🤔
доречі до війни ми йшли на екстернат взагалі за справкою від лікаря.
Анечка1979• 23 июня 2024
Ответ дляIsabellka
а що за хвороба була?🤔
ми виїзжали за кордон на 3 місяці. Хвороби не було- намалювали нирки.
Ну ті 3 місяці розтянулися на 2 роки- ми так і не повернулися.
Зараз начебто можна просто вибрати форму навчання. Але треба було б в травні це обсудити в школі
1) так, можна, за заявою про прискорене опанування.
2) в цьому є сенс, але маєте пам´ятати - 8 кл зараз за старою програмою, а дитина у вас на НУШ, ви впевнені в своєму рішенні? Це може бути не так просто дитині.
3) якщо школа буде проти, а ви не хочете скандалу, то можна в районо спитати, яка школа поруч працює з екстернами.
4) якщо маєте трохи можливості платити, то краще тоді взяти екстерн в якійсь дистанційній, але обрати таку, де можна можна здати РКР скоріше, написати з ними РКР за 7кл і перейти у 8 кл, вони запишуть в ОС це, і повернутися до своєї школи.
Варіантів багато, всі законні.