срочно! допоможіть з питанням чи може дитина пропустити 7 клас і одразу піти до 8, в Україні,якщо вона здасть на відмінно контрольні .Може в когось таке було, підскажіть.
double-mama• 23 июня в 14:56
Це називається екстернат. Дитина здає екзамени за 7 клас і приймається рішення про зачислення її у 8
Kot_v_meshke• 23 июня в 15:10
Ответ дляIsabellka
і ще питання якщо дитина здасть на 9,8 не на 12 і не на 11 то її не приймуть до наступного класу?
Я думала, що у вас вундеркінд.
То вам у школі треба питати і домовлятися. Якщо дитина посередньо тягне програму, як ви збираєтесь здавати екзамени екстерном?
double-mama• 23 июня в 15:13
Ответ дляIsabellka
дякую, а в Україні це можливо? чи це в інших країнах
Я пишу саме про Україну,як вирішують у інших країнах, я не знаю
Kot_v_meshke• 23 июня в 15:14
Ответ дляIsabellka
я цікавлюсь, ти хто знають і кого вже таке було
В моїй юності подружка екстерном закінчувала школу, в Києві. Можно так, але вона світла голова і відмінниця.
Kot_v_meshke• 23 июня в 15:16
Ответ дляIsabellka
зрозуміло, з якого класу воно кінчила школу ?
Напевно з 10. Вона вже вступила, а ми ще вчились.
Культ Інтелекту• 23 июня в 15:17
Знаю, що на екстернаті є можливість здавати навчальний рік за пів року й деякі учні за один рік закривають два навчальні роки
Анечка1979• 23 июня в 15:25
Автор. Одна сторона- це ваше бажання. Інша сторона- бажання школи. Чи погодиться школа на таку форму навчання, чи захочуть вчителв займатися вашими контрольними серед навчального року. Чого ви не питали все це до канікул
Анечка1979• 23 июня в 15:29
Ответ дляIsabellka
🤔
доречі до війни ми йшли на екстернат взагалі за справкою від лікаря.
Анечка1979• 23 июня в 15:35
Ответ дляIsabellka
а що за хвороба була?🤔
ми виїзжали за кордон на 3 місяці. Хвороби не було- намалювали нирки.
Ну ті 3 місяці розтянулися на 2 роки- ми так і не повернулися.
Зараз начебто можна просто вибрати форму навчання. Але треба було б в травні це обсудити в школі
1) так, можна, за заявою про прискорене опанування.
2) в цьому є сенс, але маєте пам´ятати - 8 кл зараз за старою програмою, а дитина у вас на НУШ, ви впевнені в своєму рішенні? Це може бути не так просто дитині.
3) якщо школа буде проти, а ви не хочете скандалу, то можна в районо спитати, яка школа поруч працює з екстернами.
4) якщо маєте трохи можливості платити, то краще тоді взяти екстерн в якійсь дистанційній, але обрати таку, де можна можна здати РКР скоріше, написати з ними РКР за 7кл і перейти у 8 кл, вони запишуть в ОС це, і повернутися до своєї школи.
Варіантів багато, всі законні.