Форс мажор• 23 июня в 16:47
Дитина їде в табір на три тижні, Трускавець Артек, порадьте що покласти з речей
Це в нас вперше , дайте якісь слушні поради , що покласти з речей в якій кількості взуття, чи даєте гроші , ліки ?
Може хтось був в цьому таборі , напишіть як вам цей табір , які особливості ?
Які настанови дитині дати ? Дитині 9 р , хлопець
Сказали , що раз в тиждень там забирають брудні речі і перуть
Баррикадница• 23 июня в 16:48
Вам мали дати список речей, ліки в нормальних таборах заборонені, щодо грошей треба питати чи в них заплановані екскурсії
Петриківна• 23 июня в 16:50
Одежды положите нормально, и запасной обуви (на всякий пожарный, мало ли порвет кросы или что то ещё )
Варена цибуля• 23 июня в 16:59
В Трускавце есть новая почта, при необходимости вы дошлете с курьерской доставкой хоть слона.
Обуви должно быть несколько видов: кроссовки, кроксы, сандалии. Если вы не в самом городе, а где-то в частном секторе, то в идеале резиновые сапоги. Погода переменчива.
Штаны спортивные, шорты, футболки, худи, трусы, носки, плавки. И штаны, кофты и шорты должны быть не по 1 штуке. Вещи намокают, теряются.
Деньги давать, потому что они стадом идут покупать чипсы, сухарики и остальную дрянь. И найдут они ее везде.
Лекарства не давать. Только пластырь.
Форс мажор
• 23 июня в 17:00
Ответ дляПетриківна
Дякую , теж думала , що запас ні треба дати
Типу футболок 10 , 3 майки і шортів 6-7 норм ?2-3 спортивні светра , 2-3 штанів? 2 босоніжок, крокам і одні кросівки
Думала ще курточку покласти і може жилетку , пару плавок
Трусів штук 10, шкарпеток 10 пар ? Порадьте пліз з досвіду
ГугелП@лАмался• 23 июня в 17:10
Куртку ще. Бо там погода міняється швидко, дощі частенько. Кросівки вологостійкі або резинові чоботи.
Шортів 4 достатньо. Футболок теж менше треба.
Я даю ще пакети для брудних шкарпеток і трусів .
Перед виїздом все розкладаю на коврик по групам, щоб весь одяг було видно і фоткаю . Коли назад повертається, по фото речі складає, щоб нічого не забути.
Петриківна• 23 июня в 18:23
Ответ дляФорс мажор
То что вы написали хватит с головой ему. Жилетку точно нет и курточку, можно спортивную кофту просто положить учитывая что есть спорт свитер то хватит ему.
Кринжова баба• 23 июня в 18:28
Ужасный лагерь …
Сын был в прошлом году с командой по футболу … очень не довольны… 21 день одна картошка в меню 😂😂
Видела фото отчет тренеров - сын пол года картофель видеть не мог …
Медицины 0!
Ребята заболели, сын сказал кроме зеленки ничего нет у медсестры, убежище тоже странное ( ходят в убежище очень часто - потому что чаще туда лететь начало )
В этом году отказались ехать туда еще раз
Там дожди и сырость, кроссы, спортивки и толстовки - лучшие друзья .
Медицины 0!
Прокачую сідниці• 23 июня в 18:38
Автор, напишу я Вам як мама сина, який їздить в табори вже 3 роки поспіль (зимові в Карпатах), влітку на озера і ін. В Трускавці не були, тому там можуть бути моменти.
Складаємо з сином одяг- скільки днів , у нас було 7 , значить і 7 трусів і пакет додатково, куди він складає вже ті, що одягав, шкарпеток теж бере багато, бо табір зі спортом і кросівки щодня одягає - пробіжка ранкова, футбол і ін, так само + пакет для використаних брудних.
Шорти і футболки одразу групуємо по комплектах, щоб він знав що і під що буде одягати. Штани, кофта на довгий рукав, зіпка(кофта на замку) і вітровка.
Взуття: кросівки, шльопанці 2 пари, босоніжки.
Далі гігієна - щітка, паста, туалетний папір -інколи як серветки використовує, шапунь-гель 2 в 1.
Рушники 2 шт - на пляє і в душ.
Аптечка - смекта, нурофен в таблетках, краплі в ніс віброцил, ін не любить і мазь від розтягнень, це у них буває.
Гаджети - навушники, зарядка до тел., двійник до розетки.
Наш стандартний список. Аптечка є у тренера, але це він бере.
Рушники 2 шт - на пляє і в душ.
Прокачую сідниці• 23 июня в 18:40
А, і ще , мій син у всі табори і збори бере рюкзак вкусняшок і готівку і карту. в основному треба готівка.
Колдунья-вещунья• 23 июня в 19:51
Были в этом лагере. Обязательно одежду и обувь, которые будет носить в дождь. Стирать ничего не будут. Вкусняшки с собой, там ничего не разрешают покупать. Вожатым не говорить, проверяют, забирают. Нас спас кодовый замок. На пути следования в столовую есть онлайн камеры, если они работают, то вы можете увидеть своего ребенка. Мы созванивались, когда они подходили к камерам. Готовьтесь больше к походным условиям.
Сама собі лікар• 10 июля в 09:20
Мій теж їде в серпні 14р
Хотіла б відгуки почути про табір
В гуглі не порадували відгуки
Хотіла б відгуки почути про табір
В гуглі не порадували відгуки
Куратор дебошей• 13 июля в 19:34
Ответ дляКринжова баба
Ужасный лагерь …
Медицины 0!
Куда лететь начало, в Трускавец?
Кринжова баба• 14 июля в 14:38
Ответ дляКуратор дебошей
Куда лететь начало, в Трускавец?
В тот район +- рядом гораздо чаще начали залетать …
Пока малой там был каждый день там тревоги по 3-4 а то и больше раз, и в телеграм все время что в ту сторону летит…
Они там чаще чем а Киеве в подвале были …
Куратор дебошей• 14 июля в 15:50
Ответ дляКринжова баба
О, а я выбрала Трускавец, чтоб поспать спокойно. На тревоги я не реагирую никак. Они у нас до 15 раз в сутки и взрывы очень часто.
Кринжова баба• 14 июля в 18:17
Ответ дляКуратор дебошей
Может сам Трускавец ок, сама ж съездила, но этот лагерь разочарование полное.
Еще и сын сказал что там не укрытие как такое, а какой то 0 этаж где окна мешками приставили… особо не спасает я так понимаю …
Форс мажор
• 14 июля в 20:53
Ответ дляСама собі лікар
Мій теж їде в серпні 14р
Хотіла б відгуки почути про табір
В гуглі не порадували відгуки
Хотіла б відгуки почути про табір
В гуглі не порадували відгуки
Зараз син там , табір жахливий , самий треш , що в дітей майже ніколи нема питної води , її краще ходити купувати самому , але не завжди така можливість є і діти часто і забувають її купувати і буває таке , що майже день діти можуть просидіти без води
Укриття я так розумію нема , водять на другий поверх
В багатьох дітей попадають гроші , так що врахуйте це
Короче табір жах , більше не хочеться
Сама собі лікар• 11 августа в 22:18
Ответ дляФорс мажор
Короче табір жах , більше не хочеться
А харчування як? Побутові умови? Вожаті? Речі не прали? На 21 день скільки шортів та футболок нема:(
Там недалеко є Кишеня. Пускали туди води купити? В банкомат? Готівки не даю багато. Картку
Дівчина Бобула• 18 августа в 16:23
Ответ дляФорс мажор
Наче нормально написали. Я своїм хлопцям в табір на морі десь так клала, до війни. Друге діло, що половину з цього привозили, навіть не витягши з чемодану. Але ліки давала, типу вугілля, від поносу і від укачування, на зворотній шлях. Ще клала дві футболки з довгим рукавом, на прохолодні дні і спрей від комарів.
Чорт і Шо• 22 августа в 08:06
сушку для взуття дайте, біле вугілля, каплі в ніс і від горла щось (це медсестра може пожаліти дати....бо ніби не є нелбхідним). також багато ос може бути, я б дала гель від алергії
Сама собі лікар• 24 августа в 11:37
Син зараз в таборі. Все чудово, погода супер. Харчування хороше, на вибір страви. Персики, сливи, овочі в достатній кількості
Дітки дійсно хворіють, але так завжди в таборах, є віруси
Активності, розваги щодня. Умови нормальні. За територію не водять, брати готівку, бо терміналу немає в кіоску з морозивом. Басейн є, дискотеки, спорт
В нас пільгова путівка, то все влаштовує. За повну вартість, вірю, що недоліки більше викликають незадоволення