Лунтик-паунтик• 23 июня 2024
А дайте рецепт закуски бубликов с фаршем в духовке?
дама_из_декрета• 23 июня 2024
Так а який рецепт? Замочити бублики в молоці, поки стануть м´які. Фарш (який любите) + цибуля і спеції, відбити, поліпшити фрикадельки. На бублик фрикадельки, кружок помідора, крапля сметани і тертий сир, як припечеться. Якщо немає помідора - крапля пасти зі сметаною розмішага. Дехто без цього навіть. Головне - бублик у молоці, фарш і сир. Це база
Лунтик-паунтик
• 23 июня 2024
Ответ длядама_из_декрета
Меряю от 0• 23 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
фарш посолить, поперчить, лук если любите. Бублика на 1 минуту в молоко, и на пергамент, во внутрь фарш, на 15 минут в духовку, потом тертым сыром сверху, капля майонеза и еще 7 -10 минут. украсить - готово.