За границей близкие родственники. Я часто езжу к ним, но живу в Украине и переезжать не планирую, пишут что закроют всем границы из за новой пандемии, успокойте немного ((
В 20 раз смертоноснее коронавируса. На Всемирном экономическом форуме в Давосе обсудят Болезнь Х Совещание по гипотетической пандемии состоится в среду, 17 января, говорится в программе Всемирного экономического форума. Отмечается, что неизвестная болезнь X может привести к 20 раз большему количеству смертей, чем пандемия коронавируса. Худшее впереди. Человечество вступило в эру пандемий — готовы ли мы к новой болезни https://nv.ua/world/geopolitics/bolezn-h-obsudyat-...
не будут вопить, будут сидеть без связи, света, воды и электричества. В закрытых городах, между районами ездить по пропускам специальным. И да, запустят похлеще чем коронабесие
Пландемии точно не будет, а что-то другое вполне может быть, знать бы только что именно.
Звісно, не буде. Думаєте, це конспірологія? -
Різні епідемії соплів траплялися восени-взимку. Але в новому чудовому світі епідемії включають не за сезоном, а за графіком гл-стів. І якщо в США потрібно зірвати вибори, то, в принципі, вже час розпочинати. Як то кажуть «часу на розгойдування немає» 😅 ДЕНВЕР (Колорадо, США) - Губернатор Джаред Поліс усно оголосив надзвичайний стан 5 липня 2024 року у відповідь на спалах пташиного грипу на комерційній птахівницькій фермі в окрузі Уелд, гарантуючи, що штат зможе надати підтримку та ресурси, необхідні для основної сільськогосподарської галузі Колорадо. Ця заява активує План дій штату у надзвичайних ситуаціях та доручає Управлінню з управління надзвичайними ситуаціями вжити всіх необхідних та відповідних дій для надання допомоги у реагуванні, відновленні та пом´якшенні наслідків».
Вы правы, скорее всего что вот-вот, они что-то предпримут, времени до выборов осталось совсем немного. На мой взгляд план у них уже есть, осталось его только реализовать. Ну поживём посмотрим.
Це ще один пазл в загальну картину майбутнього:
Яка термінова актуальна світова проблема, на вашу думку, потребує особливої уваги світових лідерів? Така, заради якої варто було б зібрати цілий саміт? - Війни? - голод? - інфляція та збіднення населення? - сильне падіння народжуваності? - стрімке зростання числа онкологічних захворювань серед молодого населення? - безпрецедентне зростання числа раптових «нез´ясовних» смертей серед молодих людей? - Світове потепління, щоб його? Ніііі…
Пташиний грип! «Міжнародний саміт з пташиного грипу» пройде у Вашингтоні з 2 по 4 жовтня 2024 року. Відповідно до офіційної брошури заходу, (https://cahss.ca/about/events/international-bird-f...) учасники обговорять «надзвичайно вірулентний штам пташиного грипу, що вражає як худобу, так і людей. Вкрай важливо, щоб ми зібралися разом, щоб обговорити готовність, стратегії реагування та майбутні наслідки цієї ситуації.»
Так цікаво, що у Вашингтоні і якраз перед президентськими виборами в США.
Та ну, просто збіг 😉