Аноним_1857• 26 июня 2024

Новая просто в школе ОДМ

Предлагают идти в клас с такой программой. ОДМ Освіта. Діти. Майбутньє. Может кто слышал?
автор Аноним_1857 • 26 июня 2024
Новая программа)

Кусюче сонечко• 26 июня 2024
Какое пафосное название... По факту, ни образования, ни будущего.
автор Аноним_1857 • 26 июня 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вы учитесь по такой?
Крошечка-хаврошечка• 26 июня 2024
Тільки 40 шкіл на Україну. 1-2 клас.
Цього року буде вперше 3.
Ніхто толком вам не скаже добре чи погано. Для цього потрібно час.
По суті ,як і всі інші нетипові програми. Інтерактив,купа додатків для дітей та батьків.
автор Аноним_1857 • 26 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тільки 40 шкіл на Україну. 1-2 клас.
Цього року буде вперше 3.
Интеллект Украины тоже когда-то начинали. Думаю, может рискнуть?
Крошечка-хаврошечка• 26 июня 2024
Світ чекає крилатих - була така програма. Не поділили вони щось там і розділилися. Так от цей ОДМ і є одним із них
Крошечка-хаврошечка• 26 июня 2024
Ответ дляАноним_1857
У всякому випадку це цікавіше,ніж НУШ.

автор Аноним_1857 • 26 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я думала разделились На крилах успіху і Світ чекає крилатих
Крошечка-хаврошечка• 26 июня 2024
Ответ дляАноним_1857
До речі, при дистанційці вигідно. Все є, уроки є - сиди і вчи.