27 июня в 02:56

Я звільняюсь, мені не збираються виплачувати зп, але говорять аби відпрацювала

Мене зараз за дурочку тримають чи що це таке взагалі? Тобто я маю замість того аби шукати собі нову роботу і турбуватись про себе, витрачати свій час на те аби відпрацьовувати та ще і безкоштовно тому що…їм так було б зручно, нема людини яка працювала б. Це ще і не офіційна робота. Зп в конверті, що хочуть то і творять…. І я маю виходити бо «ти ж совісна людина, і маєш розуміти то все», а погрожувати не виплатити мені зп за останні 2 тижні це нормально виходить, і про совість ніхто не згадує.
Мамина квіточка 27 июня в 03:00
Такая она, неофициальная работа. Но и заставить отрабатывать не могут, только взывать к совести. Если расплатились за период, я б 2 недели не отрабатывала. На основании чего?
Життє Бентежне 27 июня в 03:01
Погодитися безкоштовно відпрацювати з умовою, що виплатять заборговану зарплату. Отримати зарплату і піти.
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:01
Ответ дляЖиттє Бентежне
А які гарантії що слово здержуть? Ніяких. Тому що крутять так аби їм було зручно і все.
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:03
Ответ дляМамина квіточка
За період розрахувались, але не за той. Половину зп не виплачено.
Самовільне покиненея робочого місця посеред зміни.
Мамина квіточка 27 июня в 03:05
Ответ дляЇжак в панчохах
У вас юридически нет никакого рабочего места, соответственно, нет никакой смены))))). Вы числитесь работником? За вас налоги платятся? Нет. Встали и вышли, так сказать.
КротоТо 27 июня в 03:05
Ответ дляЇжак в панчохах
Пусть выплачивают каждый день з/п
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:05
Ответ дляМамина квіточка
Ну так отож. Але за це мені погрожують не виплатити те що я заробила, але у мене ж і зп то нема виходить…
Шеллар 27 июня в 03:06
Не примножуйте збитки, забрали свою чашку і пішли зі словами ’як отримаю на картку борг по зп та аванс за 2 тижні, то повернусь доробити’.
КротоТо 27 июня в 03:06
Ответ дляЇжак в панчохах
А где гарантия, что выплатят, если отработаете? И что выплатят за отработанное?
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:07
Ответ дляКротоТо
Нема. І що робити? Мене нудить від такого ставлення до себе. Я вже 4 роки на цьому місці і ось на тобі.
Показушница 27 июня в 03:09
Ставте свої умови,не виплатять борг та аванс за 2 наступні тижні,то ідіть
Яжемать Мне можно 27 июня в 03:09
Автор, не выходите,
они все равно вам не заплатят,
вот увидите.
Только время потеряете и будете жалеть, что поддались на их внушения.
Завтра спите до 11:00 и звук в телефоне выключите
КротоТо 27 июня в 03:09
Ответ дляЇжак в панчохах
Скажите, если выплатят долг и оплатят наперед за 2 недели либо если оплатят за первый и последний день отработки+ ежедневные оплата, то вы выйдете
Love_Love_Love_ 27 июня в 03:10
А чого ви возмущаєтесь
Яжемать Мне можно 27 июня в 03:11
плевать на совесть и прочие высокие слова
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:13
Ответ дляЯжемать Мне можно
Кажуть про то що за весь цей час не було затримок по зп ні разу і все чесно виплачувалось, отже я маю довіряти. І обіди страшні за то… що як же це я не довіряю, проблема в мені .. це я безвідповідальна людина яка встала і пішла бо щось їй не сподобалось. Короче суцільне зло тут я
Яжемать Мне можно 27 июня в 03:16
Ответ дляЇжак в панчохах
не выходите.
все.
завтра утром спите и все.
и выключите звук в телефоне
Мамина квіточка 27 июня в 03:20
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну вы можете апеллировать, что несмотря на отсутствие оф оформления, вы тоже каждый день ходили на работу не имея никаких гарантий. Поэтому: выплачивайте долг по зп за отработанное время и авансируйте 2 недели отработки. Нет аванса - нет отработки. Отработка предусмотрена кзотом, а ваши трудовые отношения им не регулируются.
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:20
Ответ дляЯжемать Мне можно
не выходите.
все.
завтра утром спите и все.
и выключите звук в телефоне
Я так вже і зробила сьогодні. Встала пішла і трубку не брала. І тепер оце маю ось.
Мамина квіточка 27 июня в 03:23
Ответ дляЇжак в панчохах
Держитесь.
Так вы потеряете в худшем случае ползарплаты, а если согласитесь на отработку - еще ползп.
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:24
Ответ дляМамина квіточка
Держитесь.
Дякую😩
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:25
Ответ дляЯжемать Мне можно
Автор, не выходите,
они все равно вам не заплатят,
вот увидите.
Ще і каже «ти накосячила, просто вибачся і все норм буде, просто вмов мене тобі пробачити це і все ок буде». От с*ка!
Мамина квіточка 27 июня в 03:27
Ответ дляЇжак в панчохах
Шоооо?
Честно, черт с той зп. Выматерить от души и забыть.
автор Їжак в панчохах 27 июня в 03:39
Ответ дляМамина квіточка
Шоооо?
Певно що так. Хоче аби я просила і мене великодушно помилують, за цей непрошений гріх…😂😂😂😂і прямим текстом тако і говорить. Адже інші якщо що то вибачаються , і хоч і косячуть після того так само і ще мільйон разів, і обіцяють стати краще, але то все тільки на словах, а на ділі косяк-вибачення-косяк і тп то все ок, а я маю просити. І це у відповідь на те що я за 4 роки навіть лікарняних не брала ні разу і ні одного прогулу не було нічого. І все на чесному слові досі трималось. То мене принижують ще…бо ще недостатньо певно, адже причин ще купа через які я встала і вийшла, але мені говорять то я все придумала і нема такого нічого.
Дона Ко Ко 27 июня в 04:09
Ответ дляЇжак в панчохах
А чого Ви з ними в такі дискусії тривалі вступаєте, скажіть, що дуже б хотіла відпрацювати, але ...і знайдіть одну з тисячі причин- хвора літня родичка потребує мене тут і зараз ну сорян.Інакше вони будуть продовжувати тиснути і маніпулювати.В мене досвіду багато з такими, тут головне сказати один раз нейтральну причину і крапка, нічого більше не обговорювати.І частіше повторюйте собі це не моя проблема.Все.
Роза в вазі 27 июня в 04:14
Я бы отработала ,с каждодневной зарплатой .
Так и сказать ,вы угрожали не заплатить , рассчитываете меня ,и за отработки ,каждый день давайте ,иначе нет ,решайте !
Первоклашка Я 27 июня в 04:14
Ответ дляЇжак в панчохах
Я не поняла, он что бессмертный? Вы неофициально устроены, какой там штраф за неофициальных работников?
Дона Ко Ко 27 июня в 04:20
Ответ дляРоза в вазі
А как можно в режиме выбивания денег вообще работать?Лучше уйти по английски.
Птица секретарь 27 июня в 05:33
Ответ дляЇжак в панчохах
Не выплатят 100%> Тоже самое было, обиделись, что не верю. Не заплатили.
Не против 27 июня в 05:53
Ответ дляЇжак в панчохах
Так ’за весь цей час не було затримок по зп ні разу і все чесно виплачувалось, отже я маю довіряти’ чи ’Зп в конверті, що хочуть то і творять….’? Якщо перше, то звідки підозри, що не виплатять, якщо друге, то як вони можуть казати перше, і чого ви ще там?