IQ 80• 27 июня в 20:52
Порадьте будь ласка книгу, щоб аж не спати до світанку з нею у руках.
Леопардові панчохи• 27 июня в 20:54
Нету уже таких, мир с гаджетами отучил нас держать концентрацию на долгом повествовании. Нам необходимо свайпить
Туся муся• 27 июня в 20:54
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це так сумно.
Теж помічаю за собою, що важко втримую увагу
Леопардові панчохи• 27 июня в 20:56
Ответ дляТуся муся
Це так сумно.
Да, с началом войны я абсолютно не способна держать внимание. Ничего нет настоьько интересного. А раньше запойная была читатель
Где тут 0?• 27 июня в 20:59
Я працюю недавно в бібліотеці (не бібліотекар), читаю багато зараз(а років 20 не читала, часу не вистачало, робота, діти), навіть нові підліткові книжки є, що не можна відірватися, фентезі теж.
Где тут 0?• 27 июня в 20:59
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це може повернутися, в мене так було.
ПоЗиТиВнАя• 27 июня в 21:06
Улюблений молодий український письменник Макс Кідрук. Його книги коли читала не могла відірватись: ’Не озирайся і мовчи’, ’Доки світло не згасне назавжди’, ’Твердиня’, ’Зазирни у мої сни’, ’Бот’, ’Бот-2’
ДелайКак_Я• 27 июня в 21:12
Кейт Мортон, почти все книги. Письма с острова Скай, Клуб любителей книги картофельеых очисткой (авторов не помню). Джо Джо Мойка ’Девушка которую ты покинул’
Ксерокопия ночи• 27 июня в 21:13
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну вы за себя пишите, не все такие. Я читаю и слушаю много книг, состою в клубах книголюбителей, там много людей читающих и читающих очень много
Я Головна• 27 июня в 21:14
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А Колонію вже читали?
Від себе автору можу порадити Іоларіона Павлюка ’Я бачу вас цікавить пітьма’
Ще у мене на ура йдуть книжки Террі Пратчетта про Дискосвіт
Із останнього, що захопило детективи про Корморанв Страйка Джоан Роулінг (під псевдонімом Роберт Галбрейт)
І те, що одразу захоплює - Голодні ігри
ПоЗиТиВнАя• 27 июня в 21:18
Ответ дляЯ Головна
А Колонію вже читали?
І те, що одразу захоплює - Голодні ігри
Чоловік подарував на новий рік ’Колонію’, сам вже прочитав йому сподобалась книга, тому що фантастику любить, а я прочитала 20 сторінок і не можу себе примусити далі читати, щось не заходить мені. Я більше, щось містичне люблю почитати або життєве)
Доречі у Кідрука ще класні книги ’Там де немає бога’ і ’Жорстоке небо’.
Не пириживай• 27 июня в 21:23
Песнь льда и пламени, Сумерки. После первых фильмом, не могла ждать). Сейчас уже не актуально.
Воздух в банке• 27 июня в 22:00
Ответ дляКсерокопия ночи
Не расскажете, что за клубы? онлайн?
Я Головна• 27 июня в 22:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я зараз читаю, сама собі подарувала на день народження))
Перші сторінки важко йдуть, а потім вже набагато легше. Вам ще сторінок 10 залишилося і піде вже інша історія про літак. Книга цікава, але прям запоєм її не виходить читати
Дякую за рекомендації, я у нього читала ще тільки ’Не озирайся і мовчи’ та збірку оповідань, по моєму ’Теорія неймовірності’
Я Головна• 27 июня в 22:07
Ответ дляВоздух в банке
Не расскажете, что за клубы? онлайн?
Я не автор того поста, але знаю один онлайн-клуб Вовчиці (це від Марко Вовчок, не фанатки Вінника) - ведуть Емма Антонюк та Яна Брензей, у них раз на місяць онлайн-зустріч з чатом на ютубі і обговорюють якусь книгу
Сколько_мне_лет?• 27 июня в 22:53
Люблю научную фантастику. Мой топ:
1. Задача трех тел (господи, сотрите мне память об этой трилогии, я хочу прочитать ее в 13-тый раз))
2. Конец детства. Сначала довольно скучно, но потом сюжет развивается стремительно и ты уже не можешь остановиться (я эту книгу рекомендую моим ученикам, так первую часть читают обычно через пень колоду, а вторую чатсь проглатывают буквально за выходные)
3. О дивный, новый мир.
4. Понимай (это рассказ, тоже уже стопицот раз прочитанный)
5. История твоей жизни
3. О дивный, новый мир.
5. История твоей жизни
ПоЗиТиВнАя• 28 июня в 00:03
Ответ дляЯ Головна
Значить буду себе заставляти читати далі, а то відгуки гарні, а я ніяк цю книгу не здолаю)
’Теорія ймовірності ’ також дома є, я декілька оповідань прочитала, але щоб відірватися від них не могла, то такого ефекту не було. Ще ’Подорож на пуп Землі’ не захватила мене.
А ті книги, що я в першому повідомленні написала дійсно достойні.
КонхфЭдкаТузик• 28 июня в 15:23
Ответ дляГде тут 0?
так порадьте якісь будь ласка
Где тут 0?• 28 июня в 15:32
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
так порадьте якісь будь ласка
Бібліотека дитяча, і я в основному залишала на підлітковій літературі, сподобались ’Часодії’, ’Лунастри’, серія книг ’Русалонька’. Ще щось про відьом цікаве зимою читала, забула назву, подивлюся у дівчат в записах бібліотечних.
КонхфЭдкаТузик• 29 июня в 10:06
Ответ дляГде тут 0?
дякую)