28 июня в 00:09

Реєстрація Ryanair. Великими літерами?

Зареєструвала квитки на рейс, але Ім´я і прізвище вказала з великої літери. ,,Ivan,, а не ,,IVAN,,
В посадочних талонах так і написано.
Чи це є помилкою? Хвилююсь дуже, три квитки.
З вишневого садка 28 июня в 00:12
А яка різниця? Головне, щоб саме ім´я і прізвище було так, як в паспорті .
автор Цирк на дроті 28 июня в 00:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Заспокоїли, дякую) теж так думаю. Просто в паспорті саме всі літери великі
дивчинка 28 июня в 00:20
Неважно
З вишневого садка 28 июня в 00:20
Ответ дляЦирк на дроті
Для заспокоєння. Дивіться у мене так само. Вже злітала
автор Цирк на дроті 28 июня в 00:37
Ответ дляЗ вишневого садка
Дякую! Тихої і спокійної ночі!🤗
Оскорбляю всячески 28 июня в 01:39
Что-то вспомнилось как налоговая придиралась к названию компании в налоговой накладной ’как в статуті’
Все большими
Большая только заглавная буква
Большими только первое слово из названия
Большими и первое и второе etc... слово в названии
ТОВ/Товариство з обмеженою відповідальністю/Товариство з Обмеженою Відповідальністю

Ну да, именно от регистра букв зависит правильность начисления НДС🤦‍♀️