Куплю орехи• 28 июня 2024
Чернівці чи Ужгород? Де би ви обрали жити?
Бюджет на оренду обмежений до 10 000 грн. За ці гроші можу зняти лише якусь конуру, але втомилася від війни, живу в Запоріжжі.
Де простіше знайти роботу? Порадьте
Результат:
вже голосів:
21 (36.84%)
Вдома
20 (35.09%)
Чернівці
16 (28.07%)
Ужгород
Пампушечка• 28 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
Виправлялочка• 28 июня 2024
Ответ дляПампушечка
Удалено администрацией...
Пампушечка• 28 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
От ви ж порадили обрати безпечний район Києва і називаєте КЗ, як частину Голосієвського р-ну, а хіба він вважається безпечним, той Голосієвський?
Бяки-козяки• 28 июня 2024
Жодне з цих міст. Дуже специфічний вигляд міст (вбиті дороги що по 20 років не ремонтують, обшарпані будинки - весь бюджет йде в кишені), дуже переоцінена вартість життя і ціни з низькою якістю послуг і товарів, дуже специфічний менталітет. Якщо вже захід - я б Тернопіль, Франківськ глянула
Бяки-козяки• 28 июня 2024
Ответ дляПампушечка
Я в Голосіївському, біля самої Одеської траси. Всю війну сплю у ліжку. В паркінг спускалась в лютому 2022
Пампушечка• 28 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Яка ви молодець, я в захваті...
Куплю орехи
• 28 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я б сама теж в ліжку спала. Але в мене дитина, страшно.
Пищалка• 28 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
В Франківську дороги теж жахливі, я не бачу великої відмінності від Чернівців
Бяки-козяки• 29 июня 2024
Ответ дляПищалка
Я їздила і по тих, і по інших - Чернівці переплюнути точно не виде. Ну і обдертість будинків не порівняти, як і менталітет. А, ще - державна сімейна медицина в Чернівцях це обнять і плакать.