Підкажіть, будь ласка, хто цього року був влітку в Буковелі? Чи багато там людей? Чи достатньо вільних шезлонгів в Вода Клубі і на озері? Якщо ще порадите якийсь готель з відкритим басейном, буду вдячна.
Мало людей Всього достатньо Номерів повно 10-15-20 тисяч грн доба за двомісний
там на проживання дуже різні ціни. До війни по 2-3 рази на рік їздили, правда на лижі. Якщо в Воді біль-менш вільно, то можна обирати готель і без басейну.
Були на лижах ми в лютому цей рік Але жили в яблуниці 400 грн двомісний в будинку деревʼяному і прокат тут же 300 грн доба
Ми жили в цих будиночках. Комфортно. Бронювала через додаток.
у нас у друзів приватний номер в готелі поруч з підйомником. Тому нам не так і дорого обходиться проживання. Але цей номер ідеально взимку, а влітку хотілось би з басейном. Їду вперше одна з двома дітьми( Після початку війни нікуди взагалі не їздили, то вже хочеться відпочити.
Влітку були в Буковелі якраз коли тільки відкрився Вода-клуб, і там був прям натовп людей. Можливо зараз через війну якось вільніше.
а як там номери? вам сподобались? Ми давно були в будиночках біля Фелічіти, так тоді такі вони були трохи втомлені) Ну і ресепшн далеко, теж незручно з чемоданами
В цих готелях у вартість входить відвідування вода клубу.
так я бачила, але якщо там багато людей, то це не дуже допоможе) Ну і ще переміщення мене трохи напружує з чемоданами. Там ресепшн в одному місці, а будинок може бути дуже далеко від нього.
Вода клуб підняв ціни,того року ми кілька разів їздили по тарифу ’ ранкова пташка’-люди були,але всім всього хватало. Біля озера шезлонги майже всі вільні,бо народ кучкувався біля теплих басейнів. Не думаю,що щось змінилось По готелях не скажу,бо ми живемо за 30 км
Ми були на машині, тож без проблем переїхали від рецепції до будиночка.
Дякую! А в дитячій зоні також вільно? Бо я так розумію, я більше там буду))
в прошлом году отдыхали в Diamond Буковель. Большой открытый бассейн с лаунж зоной. Внутри сауна и закрытый бассейн. Все очень пристойно, завтраки отличные -даже шампанское подавали. Цены приемлимые. Мне вдвоем с ребенком очень понравилось. https://diamond-bukovel.com.ua/