29 июня в 15:14

Буковель і Voda Club

Підкажіть, будь ласка, хто цього року був влітку в Буковелі? Чи багато там людей? Чи достатньо вільних шезлонгів в Вода Клубі і на озері?
Якщо ще порадите якийсь готель з відкритим басейном, буду вдячна.
спальное место 29 июня в 15:17
Мало людей
Всього достатньо
Номерів повно
10-15-20 тисяч грн доба за двомісний
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:23
Ответ дляспальное место
Мало людей
Всього достатньо
Номерів повно
10-15-20 тисяч грн доба за двомісний
там на проживання дуже різні ціни. До війни по 2-3 рази на рік їздили, правда на лижі.
Якщо в Воді біль-менш вільно, то можна обирати готель і без басейну.
спальное место 29 июня в 15:24
Ответ дляОбережнаЯ
Були на лижах ми в лютому цей рік
Але жили в яблуниці
400 грн двомісний в будинку деревʼяному і прокат тут же 300 грн доба
hrystia 29 июня в 15:25
Ответ дляспальное место
Мало людей
Всього достатньо
Номерів повно
10-15-20 тисяч грн доба за двомісний
Не знаю, які ви готелі моніторите 🤔
Ціни цілком пристойні і номера також.
hrystia 29 июня в 15:26
Ответ дляОбережнаЯ
Ми жили в цих будиночках. Комфортно. Бронювала через додаток.
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:29
Ответ дляспальное место
Були на лижах ми в лютому цей рік
Але жили в яблуниці
у нас у друзів приватний номер в готелі поруч з підйомником. Тому нам не так і дорого обходиться проживання.
Але цей номер ідеально взимку, а влітку хотілось би з басейном. Їду вперше одна з двома дітьми( Після початку війни нікуди взагалі не їздили, то вже хочеться відпочити.

Влітку були в Буковелі якраз коли тільки відкрився Вода-клуб, і там був прям натовп людей. Можливо зараз через війну якось вільніше.
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:30
Ответ дляhrystia
Не знаю, які ви готелі моніторите 🤔
Ціни цілком пристойні і номера також.
там навіть більш дешевих варіантів повно.
Це кому що. А є де за тиждень під 200 тис виходить.
hrystia 29 июня в 15:31
Ответ дляОбережнаЯ
В цих готелях у вартість входить відвідування вода клубу.
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:32
Ответ дляhrystia
а як там номери? вам сподобались? Ми давно були в будиночках біля Фелічіти, так тоді такі вони були трохи втомлені)
Ну і ресепшн далеко, теж незручно з чемоданами
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:34
Ответ дляhrystia
так я бачила, але якщо там багато людей, то це не дуже допоможе)
Ну і ще переміщення мене трохи напружує з чемоданами. Там ресепшн в одному місці, а будинок може бути дуже далеко від нього.
Бензопирен 29 июня в 15:38
Ответ дляhrystia
Вода клуб підняв ціни,того року ми кілька разів їздили по тарифу ’ ранкова пташка’-люди були,але всім всього хватало.
Біля озера шезлонги майже всі вільні,бо народ кучкувався біля теплих басейнів.
Не думаю,що щось змінилось
По готелях не скажу,бо ми живемо за 30 км
hrystia 29 июня в 15:42
Ответ дляОбережнаЯ
Ми були на машині, тож без проблем переїхали від рецепції до будиночка.
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:43
Ответ дляБензопирен
Не думаю,що щось змінилось
Дякую! А в дитячій зоні також вільно? Бо я так розумію, я більше там буду))
автор ОбережнаЯ 29 июня в 15:44
Ответ дляhrystia
та коли ми були на машині, то я також про таке не замислювалась)
Але сама не наважусь з Києва їхати на авто. Тому є нюанси)
hrystia 29 июня в 16:03
Ответ дляОбережнаЯ
Косино з басейнами, термо та аквапарком не розглядаєте?
автор ОбережнаЯ 29 июня в 16:22
Ответ дляhrystia
Косино - це де? І який саме гоетль? гляну)
hrystia 29 июня в 16:33
Ответ дляОбережнаЯ
Закарпаття.

https://kosino.ua/
автор ОбережнаЯ 29 июня в 16:35
Ответ дляhrystia
Закарпаття.

https://kosino.ua/
Дякую! Подивлюсь!
Бензопирен 29 июня в 19:01
Ответ дляОбережнаЯ
Місця дуже багато.
В джакузі на низу трохи є бажаючих,зате наверху було вільно
автор ОбережнаЯ 29 июня в 19:03
Ответ дляБензопирен
Місця дуже багато.
Супер! Дякую!
любименькая 02 июля в 12:36
Ответ дляhrystia
вітаю. а який додаток?
hrystia 02 июля в 12:49
Ответ длялюбименькая
вітаю. а який додаток?
Раз одела не бу 01 августа в 10:29
в прошлом году отдыхали в Diamond Буковель. Большой открытый бассейн с лаунж зоной. Внутри сауна и закрытый бассейн. Все очень пристойно, завтраки отличные -даже шампанское подавали. Цены приемлимые. Мне вдвоем с ребенком очень понравилось. https://diamond-bukovel.com.ua/