Де можна відпочити дітям- підліткам в Україні при обмеженому бюджеті?
Виховую доньок одна, бачу, що літо збігає , а так хочеться щоб вони хоча б тиждень десь відпочили. Так прикро, що не можу забезпечити їм хоча б не тривалий відпочинок, бо ніби і працюю на відносно непоганій роботі економістом, але заробітна плата в селі а нас мізерна і ні на що не вистачає Річки в нашому населеному пункті немає, та і транспорту свого щоб доїхати теж... Може порадити де у нас ( центр України) можна відпочити не надто дорого, але пристойно. Буду вдячна всім за поради)
туди їхати точно не при обмеженому бюджеті, дякую(
Спробуйте піти в управляння молоді та спорту і написати Заяву на оздоровлення, не забудьте вказати що діти призери конкурсів/олімпіад (вони ж десь приймали участь). Зареєструйте заяву і названий їм, знайдуть путівки в табір.
підкажіть- управління це якось по іншому ще називається? де саме його шукати- в райадміністрації чи міській раді? дякую)
Це я зкопіювала з сайта https://dms.kyivcity.gov.ua/ozdorovlennia (сподіваюсь ніякі правила форума не порушую) і там є перелік доків які необхідні по кожному пункту. Хто може отримати послуги з оздоровлення та відпочинку?
Департамент надає безоплатно путівки або послуги з оздоровлення та відпочинку (100 відсоткова оплата вартості путівок або послуг з оздоровлення та відпочинку здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Києва), а саме: дітям-сиротам: дітям-напівсиротам дітям, позбавленим батьківського піклування; рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітям із багатодітних сімей; дітям із малозабезпечених сімей; дітям одиноких матерів, які отримують державну соціальну допомогу; дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок отриманих поранень чи захворювань (у тому числі діти бійців- добровольців); дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок отриманих поранень, контузії чи каліцтва (у тому числі під час Революції Гідності); дітям, один із батьків яких постраждав під час масових акцій громадянського протесту (у тому числі під час Революції Гідності); дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітям бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України; дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;\ дітям з інвалідністю; дітям, одному з батьків яких встановлено інвалідність І- II групи; дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким встановлено iнвалiднiсть III групи; дітям, які перебувають на диспансерному обліку; талановитим та обдарованим дітям, дітям-учасникам творчих колективів та спортивних команд переможцям (1-3 місце) міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних та міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад тощо; дітям-учасникам дитячих творчих колективів та спортивних команд; відмінникам навчання; дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій та учнівського самоврядування; дітям, зареєстрованим в місті Києві як внутрішньо переміщені особи.
дякую) зайшла на сайт нашої місцевої РДА.... інформація за 2023 рік остання, ніяких оновлень чи положень...(