Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 июня 2024

Проблеми у школі в ЄС…хтось стикався?

У нас склалась дуже складна ситуація.. дитину ображали ( араби) від давав їм здачі - йому призначили психолога - типу треба боротися с агресією - хоча Він перший ніколи ні до кого не ліз. Просто відповідав на агресію((((
Тепер потрібно шукати нову школу - а йому відмовляють - бо директор попередньої школи дає характеристику-некоректно себе поводив (((
Не розумію що з цим всим робити ( вдома все добре й поведінка повністю адекватна, немає проблем), у попередній школі також все добре було. А у цій склалася така проблема (
Н@Диете• 30 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А что тут нереального?
В 7 мес показывать буквы, карточки со словами?
Ну для многих- если не репетитор за сто тыщ грн, то это не образование. А читать стишки, считать ступеньки, петь песни - это всё не то. Потому что дома и бесплатно

Коплю на груди• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
ХуАнита• 30 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Словом..він не звертав уваги - тоді могли за одяг почати тягати, за груди… звичайно то перебор.

Інколи й словом - але протягом довгого періоду дня - вербально також дуже важко переносити образи.
Напишите жалобу директору на учителя, что он виноват, т.к вовремя не пресек булинг, что запрещено законом, и допустил до того, что у ребенка жертвы буллинга сдали нервы, а после ещё и обвинил в плохом поведении. Привлеките обудсмена, консульство. В Чехии было подобное, так мама такой вой подняла, умница, что ребенка президент принимал у себя лично
Анонимушка• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Дитина вчила англійську із 7 місяців ?
Що тільки не придумують мамки.
А китайський з року ?
На французский хотела записать летом, но мест уже не было.

Ребенку 5 лет, начнем учить с сентября.

Ирландский в школе учит с 4 лет.

Ирландские школы с 4-5 лет - вы в курсе?
По-английски ребенок уже читает. Но научила я, хотя рассчитывала, что научит школа.
Н@Диете• 30 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Напишіть скаргу в управління освіти, вони одразу заворушаться.
Это не Украина.
Борисфенка• 30 июня 2024
Ответ дляШвидка Настя
Дирекція толерує мусульман, ви не знали? Так само, як толерують їх всюди, не тільки в школах. Дитині скажуть терпіти і все.
Ніхто їх не толерує, але чіпати зайвий раз остерігаються.
А от коли є скарга письмова від батьків - вчителі сміливо починають розборки, таки праведники, хоч до рани прикладай.
Дуже раджу. Німці мене в цьому плані вражають - їх дитині одне криве слово сказали, войдот до небес, Югендамт, поліція, страсті вирують, арабський хлопчик тиждень не має права заходити в школу, клас на уроці на замок замикали, ’бо ще увірветься’, цирк на дроті, одним словом. Але краще перебдіти.
То я тепер беру з них приклад, не чекаю.
ЧукИГеки• 30 июня 2024
Поясніть в новій школі, через що саме така характеристика. Прямо подаючи документи, прикладіть лист.
Шановне керівництво школи, я знаю, що у моєї дитини не найкраща характеристика, але дозвольте пояснити, що це через... мій син - адекватна дитина...я як мати буду завжди на звязку... ваша школа подобається нам, бо...будь ласка, дайте дитині шанс..з повагою

Анонимушка• 30 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Верно! Они повернуты на булинге! Обвините их в этом первая, тогда они начнут шевелится.

Если вы во Франции, тогда арабов будут покрывать изо всех сил!

Обвиняйте учителя - не заметил, не пресек вовремя булинг.
Верочка 100%• 30 июня 2024
Ответ дляКоплю на груди
Удалено администрацией...
Ні, я живу в своїй країні під прильотами.
І видумані проблеми соціальщиків в німеччинах чи америках мене не колишуть.
Паратруперсупер• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Чому є такі огидні українці, як ви?
Коплю на груди• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Точно чокнулася
Ви тат до чого?
Тригер ять вас такі теми- тому переживати вам це
Борисфенка• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Я гналася за вами десять верст, щоб сказати, що ви мені байдужі.
ГендиреХтор• 30 июня 2024
все нормально пишут те, кому просто повезло. На самом деле ситуация может даже хуже чем у нас, учителям наплевать, они относятся как к временному явлению, саейчас уже дети раздражают. И родители. тем, что интересуются, пишут, требуют справедливости. Это опять к тому, какие мы там долго будет чужими, как бы тут кипятком новоиспеченные не писяли. И это дети нам еще половину не говорят!
Заюшка_хозяюшка• 30 июня 2024
Блин, дамы, что с вами происходит? Ну, ладно бы взрослая женщина жаловалась, что ее обижают, но речь же о ребенке. Откуда столько говна и агрессии?
Автор, Я вас понимаю, арабов очень много неадекватных, очень. Кто не сталкивался, тому не понять! При этом украинцы в априори ниже воспринимаются, чем араьы, потому что те не дают об себя ноги вытереть. А мы мало того, что боимся отстоять себя, так ещё и наши же нас грязью обольют и растопчут. Эта тема явный показатель.
Вы зря все так оставили. Ваша задача и вашего ребенка сейчас, за каждый косой взгляд, слово идти к директору и бесконечно писать, заверять свои обращения. Нельзя вот так было взять и отдать ребенка на растерзание. Если к психологу, то все вместе с теми ребятами.
Я живу в маленьком поселке. Здесь есть компашка из пять подростков арабов, видно, что с руснявыми корнями или мамка с папкой в уши льют. Ведут себя, как обезьяны. Матерятся, кстати, на русском. Что они творят, это жесть. Мне кажется, что их все село боится. Но никто, ничего не делает. Но, если украинские дети в школьном автобусе, не дай Бог, громко заговорят или в телефоне сидят, все, об этом знает все село, какие они нехорошие дети.
Кто будет писать про ’давай домой’, то сразу предлагайте квартиру, потому что мне жить негде. И ’давай домой’ никак не позволяет кому-то обижать и унижать детей.
Руда ліса• 30 июня 2024
Автор, ви не домовляєте. Також ви робили помилку, дозволяючи дитині битися. Ваша дитина мала відійти і поскаржитися вчителю, а не розпускати руки. Якщо навіть психолог не допоміг...
Зверніться до керівництва шкіл і спробуйте врегулювати.
Паратруперсупер• 30 июня 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Если бы все было со стороны дитятки норм, после работы с психологом в школе, вам бы не пришлось искать новую школу. Вы не договариваете
Ви не знаєте, які ті араби бувають противні. В мене дитина велика, але я сама з ними стикалася. Турки нормальні. А от афганці і сірійці більше ні, ніж да
ГендиреХтор• 30 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
говно и агрессия тут на любую тему, по Европе вы правы 100%
Паратруперсупер• 30 июня 2024
Ответ дляNo problems
От чому деякі люди такі?
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 30 июня 2024
Автор, напишіть скаргу до управління освіти. Опишіть ситуацію, що діти ображали вашого хлопця, що ви сподівалися, що ситуація зміниться. Але вчителі не звертали увагу, що дитину ображали. І ви своєчасно не повідомили, що вашу дитину ображали. А потім склалася така ситуація, яка складалася. Спитайте, що вам робити? Я правильно розумію, що в цій школі вам призначили психолога? Ви ходили на ці зустрічі? Що говорить їхній психолог? І чому ви змушені змінювати школу? Дитину виключили зі школи? Чи ви переїжджаєте, тому міняєте школу?

ГендиреХтор• 30 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
она прям отмашку дала - fight!!!!!
Мост_Устал• 30 июня 2024
На каком языке психолог общался с ребёнком? Ваш ребёнок свободно владеет языком страны проживания?
ГендиреХтор• 30 июня 2024
Они просто не хотят не в чем разбираться, ну и знаю, видела их уровень психологов. Бедные наши дети(
ХуАнита• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ну так и уходите из темы, зачем оно вам
Заюшка_хозяюшка• 30 июня 2024
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
ГендиреХтор• 30 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Удалено администрацией...
это индульгенция такая на все - я под ракетами сидела, пока твоих детей арабы булили
ГендиреХтор• 30 июня 2024
Таких проблем тысячи. Может у себя там в группах спросите, но главное ребенка поддержать
Липка-прилипка• 30 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK

був у нас у школі один хлопчик, який тільки кулаком розмовляти міг, не могли зрозуміти, поки з мамою не поспілкувалися, яка так відчайдушно доказувала, що дитинка свою точку відстоює... поки дитинка не покалічила хлопчика... Iдіть до психолога, причому і дитина і ви.
Да будет так• 30 июня 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Они его словом, а он их кулаком?
Арабы никогда со слов не начинают. Толчки, пинки. И все это скопом.
ЛюблюДевчонок• 30 июня 2024
Араби дуже хитрі. Вони можуть свідомо провокувати на конфлікт, зачіпати, штовхати, одним словом навічіть дитину давати здачі ЗА межами школи і проблем не буде. Бо проблеми через те, що він це робить у школі, і типу всі мають на це реагувати. Якби він давав здачі за межами шкільної території, нікого би це взагалі не цікавило.
Напишіть скаргу в Югендамт,візьміть для цього хорошого перекладача або когось хто дуже добре знає мову. Напишіть, що ваша дитина регулярно піддєаться булінгу, і ніхто нічого в школі не робить щоб це призупинити. Національність інших дітей не вказуйте, це розглядається як дискримінація, але можете вказати імена всіх дітей які його ображають, це не заборонено. Напишіть скаргу не директора школи у Schulamt, також через булінг і те що школа недостатньо уваги приділяє інтеграції вашої дитини, і саме тому у вашої дитини виробилася така захисна поведінка, що ви змушені були звернутися до лікаря і отримайте довідку і прикріпіть її до ваших скарг (зверніться до психіатра або домашнього лікаря, пожалійтеся на те що у вас виникли через проблеми сина психічні проблеми, не можете спати і нормально працювати). І чекайте відповіді. Думаю, вона не забариться. Чим більше будете ходити і жалітися, тим більше вас і вашу дитину будуть обходити стороною і будуть боятися зачіпати.
Чавонадо• 30 июня 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А что тут нереального?
Нереально для тех, кто пустышку сунул с рождения и на года - когда ребенок уже вовсю говорить должен, он у них с пустышкой, и так же с памперсами до 5 лет. Зачем париться и учить еще и английский? ))