Папина дочка• 30 июня в 19:37
Осуджуйте, але я не витримую..
Коли він повернувся поранений в 2016, мабуть я молодша була і винесла то все..
Лікарні, реабілітації, психологи…
Тепер друге поранення у березні 2022 і я не живу, я СУШЄСТВУЮ( вибачте не можу пригадати слово)
Я хочу тікати..
Разом 20 років.
І все , мене немає. Я більше року не живу, переміщаюся з точки А в точку В.
Не говоримо днями, або якщо говоримо - то сваримося. Друзі перестають спілкуватися з нами.
Я не мудра, я втомлена
Я хочу тікати
Тікати є куди
Лікарні, реабілітації, психологи…
Я хочу тікати..
Разом 20 років.
Я не мудра, я втомлена
Я хочу тікати
Тікати є куди
Папина дочка
• 30 июня в 19:40
Ответ дляДюймовочка
Тікайте, хто заважає?
Бо він хороша людина, хороший тато. Ми прожили гарно всі роки
Багато досягли
Прошу до психолога, я не справляюся сама
У нього все добре …
Багато досягли
У нього все добре …
Папина дочка
• 30 июня в 19:40
Ответ дляСладко-соленая
Від чого саме ми хочете тікати? У чоловіка ПТРС ?
Він вважає що ні. У нього все добре.
Дюймовочка• 30 июня в 19:40
Ответ дляПапина дочка
Багато досягли
У нього все добре …
Багато досягли
У нього все добре …
А психолог не допоміг? Може сімейна психотерапія ?
Папина дочка
• 30 июня в 19:40
Ответ дляДюймовочка
Допоміг тоді, але зараз мені знову потрібна допомога - він проти
задумчивая мордочка• 30 июня в 19:40
Ответ дляПапина дочка
Багато досягли
У нього все добре …
Багато досягли
У нього все добре …
Ви можете продовжувати спілкуватися як з батьком дітей, але особисте життя буде в кожного своє, це нормально
Сладко-соленая• 30 июня в 19:41
Ответ дляПапина дочка
Він вважає що ні. У нього все добре.
Його відправляли до психіатра на реабілітацію?
СКИБИДЫШь• 30 июня в 19:41
Ответ дляПапина дочка
Багато досягли
У нього все добре …
Багато досягли
У нього все добре …
Що саме вас бентежить?
Папина дочка
• 30 июня в 19:41
Ответ дляИзЮмрудная
автор, так что с мужем, он калекой стал или с психикой проблемы?
Він інвалід, але придатний. Служить біля дому зараз
Але з психікою має проблеми я думаю, або ц мене проблеми вже
Сладко-соленая• 30 июня в 19:41
Ответ дляПапина дочка
Тоді це безвихідь,якщо він не буйний. Авторе, йдіть,і якомога далі
Зараз на дієті• 30 июня в 19:42
Ответ дляПапина дочка
Багато досягли
У нього все добре …
Багато досягли
У нього все добре …
Підіть і, можливо, візьміть собі особисто психолога.
Ноунэйм• 30 июня в 19:42
Тяжке поранення? На якому етапі реабілітація? Які прогнози для нормального життя?
Я теж жінка, яка пів року вихожувала чоловіка після поранення. Був період, коли було ну дуже важко.
Папина дочка
• 30 июня в 19:42
Ответ дляMisa Miy
А мне ситуация непонятна. Он тяжелый человек, морально вас душит?
Или вы не выдерживаете о нем заботится (из-за ранений)?
Ні. Після поранення і першого і другого я виходила його. Він знову повернувся на службу, але він дуже важкий став. Дуже
Папина дочка
• 30 июня в 19:42
Ответ дляСладко-соленая
Ні.
Умничка-помощничка• 30 июня в 19:43
Ответ дляПапина дочка
Він вважає що ні. У нього все добре.
Він змінився і вже не той, кого ви кохали. Стосунки це робота обох партнерів і якщо є непорозуміння, які неможливо виправити, то треба йти.
Папина дочка
• 30 июня в 19:43
Ответ дляСКИБИДЫШь
Що саме вас бентежить?
Що ми два місяці живемо у інших кімнатах, бо йому все не те і все не так.
Бурчить вічно, не задоволений вічно
Придумує купу проблем, які я вирішую …
Я не витримую
Бурчить вічно, не задоволений вічно
Придумує купу проблем, які я вирішую …
Я не витримую
Молчалка• 30 июня в 19:43
Имеете право думать в первую очередь о себе и не оглядываться ни на кого. Я бы и первого раза не выдержала, и сразу об этом сказала.
На моих глазах так распадалась семья друзей, она не выдержала, сначала выходила, потом ушла.
Сладко-соленая• 30 июня в 19:43
Ответ дляПапина дочка
Ні.
Дивно. Тоді вам треба запропонувати йому це,якщо погодиться, то шанси на нормальне життя з´являться. Якщо ні, то вам доведеться тікати
СКИБИДЫШь• 30 июня в 19:44
Ответ дляПапина дочка
Бурчить вічно, не задоволений вічно
Придумує купу проблем, які я вирішую …
Я не витримую
Бурчить вічно, не задоволений вічно
Придумує купу проблем, які я вирішую …
Я не витримую
Ставте ультиматум - до психолога або ви берете ’відпустку’ від стосунків з ним
Папина дочка
• 30 июня в 19:44
Ответ дляСладко-соленая
Так він не хоче! У нього все добре.
ИзЮмрудная• 30 июня в 19:45
Ответ дляПапина дочка
Ні.
значит нужно его убедить обратиться к специалисту. В крайнем случае ставьте ультиматум или он идет за помощью, или вы уходите. Так вам хотя бы будет легче уйти, так как вы сделали все, что могли.
Папина дочка
• 30 июня в 19:45
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не хочу ніяких ультиматумів.
Я хочу піти, я виснажена