Тундиринда• 02 июля в 07:56
Не встигла на свій рейс через ці безкінечні черги на кордоні
Чи реально день в день купити квиток в аеропорту на інший рейс пізніше? Поділіться Як повернути квитки рейнеір, хоча б за зворотній квиток можна повернути гроші?
Паспортний стіл• 02 июля в 09:19
Ответ дляЖдушечка
Скажите, пожалуйста, если переходить границу пешком, от нее есть маршрутки до города или нужно заранее заказывать?
Шегини-Медыка, оттуда фликсбас по Польше или автобус до Пшемысля, а там поездом
Ждушечка• 02 июля в 09:20
Ответ дляНафаня Маня
Я ехала 21.06.стояли на границе 13 часов.
Люди которые спешили на самолёт, вышли из автобуса и пошли на пеший переход.
В автобусе было 44 человека, границу переходили в автобусе только 29.
Остальные ушли за это время пешком.
Да, но не на всех точках пропуска есть пеший переход ((
Тундиринда
• 02 июля в 09:22
Ответ дляПаспортний стіл
Если в течение часа выедете, то ещё можете успеть, хоть и впритык, да, но ещё есть у. Вас время. Вы там уже сели в транспорт дальше или что?
У меня автобус прямой в Краков идет. Но он может медленно ехать. Можете посоветовать что будет быстрее, боюсь сойти с него и это время потерять..
Паспортний стіл• 02 июля в 09:24
Ответ дляТундиринда
У вас в билете написано время прибытия в Краков? Не думаю что метаться - хороший вариант сейчас, с той стороны ничего не подскажу, я всегда через Шегини-Медыку пересекала
Дева Мария• 02 июля в 09:24
Ответ дляТундиринда
Из Кракова хотела в Милан (
Сочувствую . Билет думаю купите без проблем в Милан , смотрите откуда в Польше вылеты дешевле , насчет возврата у вас прописано должно быть в билете в условиях .
Нафаня Маня• 02 июля в 09:24
Ответ дляЖдушечка
Тогда люди просятся и переходят в первый автобус или бусик которые ближе всего к переходу.
Паспортний стіл• 02 июля в 09:25
Ответ дляТундиринда
Я поняла, автобус из Украины) без пересадки) спросите у водителя может, к скольки будете в Кракове примерно. И куда именно вас туда привезут, надо ещё доехать до аэропорта? Установите польский Убер чтоб не тратить время и сразу вызвать такси по прибытию в Краков
Тундиринда
• 02 июля в 09:26
Ответ дляСhanelKa
Ви нічого не поміняєте, приїдьте в аеропорт і купите новий квиток
А хоть заворотеій можна буде лишити хоча б) щоб назад по ньому летіти?
Так я думаю прийдеться в одну сторону купити новий квиток який дорожче.
Додаток не видає мені на сьогодні дешевих квитків- тільки втричі дорожче в одну сторону за 200 евро з ручною поклажкою.
Дева Мария• 02 июля в 09:27
Ответ дляУгги_в_горошек
Сейчас и там есть очереди
Буквально неделю назад оттуда . На Подольск могилчгке нет очередей , но автобус стоял 3 часа . Назад через Одессу , пробка ужасная в 2 стороны на паланке , границу прошли за час на автобусе . Добрались до Киева из кишинева за 9 часов
Доль Чекомбана• 02 июля в 09:28
Ответ дляТундиринда
купувала через додаток рейеір, не знаходжу там як повернути квитки, тому тут і запитання поставила
там долдна быть служба поддержки, обратитесь туда, возможно есть чат
Ответ дляТундиринда
Можна
Зворотній у вас же є в додатку ?
Хай це буде єдина неприємність з відпочинку.
Зворотній у вас же є в додатку ?
Говорю відверто• 02 июля в 09:32
Ответ дляПриму в дар
Запас влітку має бути мінімум доба
Минулого літа їхали відпочивати через Польщу, то одразу бронювали житло на ніч. Це при тому ще їхали потягом, а вони швидше проходять кордон. Цього року їхали автобусом через Молдову, то запас часу був 10 годин. Але молдовський кордон швидко пройшли .
Тундиринда
• 02 июля в 09:34
Ответ дляСhanelKa
Можна
Зворотній у вас же є в додатку ?
Так, є в додатку зворотній окремим посадковим талоном. Маю надію що він не анулюється якщо той що до Мілану не використаю бо купувала їх разом в двосторонну подорож)
☺️ дякую
Ответ дляТундиринда
Не обов´язково летіти рейнар, там є візейр в 19-20 за 270 злотих
Ответ дляМуууумие
В мене теж таке питання. Це ж не перший день ситуація.
Дочка подивилась на все це й взяла квитки на поїзд. Так перетин кордону більш очикуваний. Але вийшло дорожче, ніж автобусом, звичайно
Поїзд до Пшемишля теж не гарантує швидке проходження кордону. Їздили рік тому, на кордоні в Пшемислі пробули 3 години туди і 7 назад. Все це на ногах, нас там за скот тримають буквально
А шо сталося?• 02 июля в 09:57
Ми якось простояли на кордоні 14 годин.Мали приїхати в 10 ранку , погуляти по місту і на літак на слідуючий день о 6 ранку.В результаті добрались до готелю тільки в 21.00.Так що краще не ризикувати хто їде і брати автобус з великим запасом часу
ЗновЗдоров• 02 июля в 10:00
Ответ дляСвята
Первое правило: запас на прохождение границы должен быть 12 часов. Мало ли что
Билеты купить можно, дорого
Сдать обратный билет можно, если это прописано изначально. Если билет дешевый, то чаще всего нельзя
Билеты купить можно, дорого
дочери моей подруги и 12 часов не хватило, опоздала((, я бы брала запас около суток
Само_достаточная• 02 июля в 10:01
Реально.
Мала таку ж ситуацiю.
Але онлайн продажi вже були недоступнi.
Я купила в авiакомпанii в сасому аеропортi за 45хв до рейсу. Це був LOT у Краковi.
Мала таку ж ситуацiю.
Але онлайн продажi вже були недоступнi.
Хвець-тець• 02 июля в 10:03
Ответ дляТундиринда
Їхала 30.05.2024з Польші через Раву-Руську, на кордоні на в´їзд було 5 автобусів о 22:00, але по відгуках пасажирів що постійно їздять затримки вносі бувають саме з укр. кордону, але це тільки по відгуках. Теж хвилююсь, і цікавлюсь цим питанням, бо через 2 дні автобусом буде їхати мама і тітка, старші люди..
Хвець-тець• 02 июля в 10:03
Ответ дляПаспортний стіл
Водії інколи просто мовчать і взагалі нічого не коментують
Петриківна• 02 июля в 10:05
Ответ дляТундиринда
Якщо у вас не два окремих квитки а одна бронь (туди-назад) то за правилами ріанейр якщо ви не скористались першим рейсом, то квиток на зворотній рейс згорає автоматично.
Само_достаточная• 02 июля в 10:05
Ответ дляТундиринда
На любой заправке просите попутку подвезти вас до кракова. Это будет быстрее часа на 2
Хвець-тець• 02 июля в 10:06
Ответ дляAlianna88
А який страшний польський поїзд з Рави-Руської до Варшави, це жесть... без кондиціонерів, стоїть на сонці по 3 години, з усіх вікон протяги... їздила туди, назад автобусом комфортніше і дешевше вийшло. І це саме польський поїзд..., після нашого Інтесіті просто скотовозка :(
40каградусная• 02 июля в 10:09
Ответ дляТундиринда
☺️ дякую
Нє, не анулюється зворотній
Вони типу між собою не повʼязані у райянейрі
40каградусная• 02 июля в 10:10
Ответ дляПетриківна
Це звідки такі правила райаянейру?
Петриківна• 02 июля в 10:11
Ответ для40каградусная
Це звідки такі правила райаянейру?
Із практики
40каградусная• 02 июля в 10:12
Ответ дляПетриківна
Із практики
Це точно про райанейр, а не про іншу авіакомпанію?
Паспортний стіл• 02 июля в 10:32
Ответ дляХвець-тець
Да, но можна попробовать хотя бы
Садоводница• 02 июля в 10:35
Ответ дляТундиринда
Я особо не знала что аж такая жопа.. знала бы тоже бы по-любому поезд выбрала бы или минимум за сутки брать автобус
вы были в изолированном информационном пространстве?....
оксюморон• 02 июля в 10:40
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У меня подружка сказала, что на машине в Польшу очередь 2 часа.
Мне подружка тоже такую пургу говорит.
А по факту 3 машины перед нами проходили 5 часов.
Ну и группы каждого пункта есть