Я на хвилинку• 02 июля 2024
Закарпаття
Порадьте готелі з хорошим СПА, великим басейном.
Бабульція• 02 июля 2024
Якщо бюджет неважливий, то Термальні води Косино. Відкриті басейни, два спа, релакс басейни, величезний комплекс саун, соляна кімната, штучний сніг, три разове харчування.
как тебе такое илон маск• 02 июля 2024
Ответ дляФрикаделька
Жайворонок В Берегово
Ви були там влітку минулого року? Там ще голці немає де впасти. Душові і роздягальні брудні. Басейни заповнені людьми. Шезлонги зайняті всі і стоять впритул один до одного. Дитина ще й інфекцію кишкову підхопила. Я влітку туди не раджу їхати.
Фрикаделька• 02 июля 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ми були весною. Було гарно. Не знаю чесно як там влітку.
как тебе такое илон маск• 02 июля 2024
Ответ дляФрикаделька
Я вперше була взимку, також сподобалось. А от минулого літа вже не то. Саме через не контрольовану кількість людей.